Zamknij
REKLAMA

Ciekawe zajęcia dla dorosłych w WDK Raciąż

09:30, 18.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Są wolne miejsca na zajęciach w Wiejski Dom Kultury w Raciążu. Chodzi o jogę, Krav Maga i Bachatę. Pracownicy ośrodka kultury zachęcają do uczestnictwa.

O wolnych miejscach informuje instruktor i opiekun Wiejskiego Domu Kultury w Raciążu Bernadeta Ossowska. W poniedziałki organizowane są zajęcia z Bachaty. Od godz. 19:00 do 20:00 indywidualne, a od 20:00 do 21:00 w parach.

- Bachata to niezwykle modny taniec. Przyciąga prostymi krokami podstawowymi, które w rezultacie pozwolą niezwykle szybko podbić imprezowy parkiet - opowiada Bernadeta Ossowska - Oryginalnie pochodzi z Dominikany, ale z uwagi na swój prosty w strukturze charakter, przez lata swojej ewolucji uległ wielu wpływom innych technik tanecznych. Może być spokojny, romantyczny, ale też energiczny i radosny. Można go tańczyć solo lub w parach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. To naprawdę świetna propozycja na to by miło spędzić czas i jeszcze czegoś się nauczyć.

Z kolei w czwartki Wiejski Dom Kultury proponuje zajęcia z jogi dla młodzieży i dorosłych (godz. 18:00) oraz zajęcia Krav Maga - także dla młodzieży i dorosłych (godz. 19:00). 

- Osoby trenujące Krav Maga poznają techniki i taktyki służące do samoobrony, procedury bezpieczeństwa, redukcji stresu oraz samokontroli - podpowiada instruktor WDK - Krav Maga jest prosta do przyswojenia, ponieważ bazuje na naturalnych i intuicyjnych odruchach człowieka, najbardziej skutecznych w sytuacjach stresowych, zagrażających życiu lub zdrowiu. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%