Zamknij
REKLAMA

Mieszkania na Witosa

08:47, 17.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Borowe Tarasy. W ostatnim kwartale tego roku ma nastąpić pierwszy etap zasiedlania mieszkań, które powstają przy ul. Witosa w Tucholi, przy Tuchola Parku. O szczegółach można porozmawiać bezpośrednio z inwestorem.

Borove Tarasy to inwestycja, która powstaje w Tucholi tuż obok kompleksu handlowego Tuchola Park. Jak twierdzi prezes zarządu Gzella Investmens Marlena Sprada, będzie to pierwszy w mieście zasób mieszkań o wysokim standardzie. Inwestorem jest Mirosław Gzella właściciel firmy Gzella Investments. Zarówno przygotowania do inwestycji, jej początek i poszczególne etapy "Tygodnik Tucholski" opisuje na bieżąco.

W ostatnim czasie wśród mieszkańców miasta pojawiły się pytania związane z terminem ukończenia inwestycji i możliwością skontaktowania się w sprawie nabycia mieszkań.

- Pierwszy etap zasiedlania mieszkań będzie następował w ostatnim kwartale 2022 - zapowiada Marlena Sprada.

Przedstawicielka inwestora tłumaczy, że chodzi o pierwszy z czterech sześciopiętrowych budynków, który zostanie wyposażony w cichobieżną windę. W budynku znalazły swoje wnętrza lokalowe od 1 do 4 pokoi w metrażu od 33 do 67 mkw. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli skorzystać z zewnętrznych i wewnętrznych miejsc parkingowych. W kondygnacjach podziemnych powstaną hale garażowe. Przewidziano też plac zabaw, który ma zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu.

- Atutem inwestycji jest najbliższa okolica. W sąsiedztwie zlokalizowany jest park handlowy, wiele punktów handlowo-usługowych, apteki, kościół , szkoły, centrum miasta, przystanek PKP i PKS, ścieżki rowerowe oraz liczne tereny zielone - wymienia prezes zarządu Gzella Investmens. - Zapewnieniem inwestora jest standard wpisujący się w nowoczesny trend z najwyższym komfortem dla tych, którzy wybiorą naszą inwestycje. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego - dodaje Sprada.

Ceny? Marlena Sprada w tym momencie ich nie zdradza. Zaznacza, że będą one najprawdopodobniej znane za kilka tygodni. 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%