Zamknij

Nowy funkcjonariusz na służbie w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi

13:58, 14.01.2022 K.T. Aktualizacja: 14:04, 14.01.2022
Skomentuj Fot. KPP w Tucholi Fot. KPP w Tucholi

4 stycznia 2022 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętego funkcjonariusza. Jest nim Mateusz Sikora pochodzący z naszego terenu.

Ceremonię w sali tradycji tucholskiej komendy rozpoczął dowódca uroczystości asp. szt. Daniel Spychała, który złożył meldunek komendantowi powiatowemu podinsp. Wiesławowi Gapie. Następnie szef miejscowych policjantów oficjalnie przywitał nowego funkcjonariusza Mateusza Sikorę i przyjął od niego ślubowanie. Komendant życzył mu satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. W uroczystości uczestniczyli ponadto: zastępca komendanta powiatowego kom. Marcin Szulczyk, naczelniczka wydziału kryminalnego nadkom. Kamila Leśniak i kierownik ogniwa patrolowo-interwencyjnego asp. Tomasz Kuffel.

Jak informuje oficer prasowy KPP w Tucholi Łukasz Tomaszewski, nowy policjant musi ukończyć jeszcze szkolenie podstawowe w Szkole Policji w Słupsku. Będzie ono trwało 6 i pół miesiąca (wcześniej, w początkowym okresie pandemii, czas ten był skrócony do ok. 3,5 miesiąca). Po ukończonym kursie będzie pełnić służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym.

Fot. KPP w Tucholi

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Marcin26Marcin26

3 0

Nie rozumiem dlaczego jest robione z tego wielkie widowisko. Został zatrudniony nowy funkcjonariusz policji ... Wow. Jakby w innych zakładach pracy nie zatrudniali...ludzie..👎 15:57, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%