Zamknij
REKLAMA

Zrób paczkę - pomóż psiakom!

22:44, 08.09.2021 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Klinika Włosa "Kemon" przystępuje do akcji zbiórki darów dla psiaków z przytuliska w Bysławiu. Liczy się każda pomoc czy to w postaci karmy, legowisk, koców, czy środków higieny dla zwierząt.

Salon Fryzjerski Klinika Włosa "Kemon" z ulicy Rycerskiej 4 w Tucholi od kilku miesięcy wspomaga bysławskie przytulisko, zbierając dla czworonogów różnego rodzaju rzeczy. Sprawa staje się tym pilniejsza, im z dnia na dzień zaczyna się robić chłodniej, a psiakom zaczyna brakować ciepłego koca, wygodnego posłania lub zwyczajnie - ulubionego smakołyku. W związku z tym trzeba zintensyfikować działania, a także przypomnieć o trwającej akcji.

- Wszystkich miłośników zwierząt zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu - informuje właścicielka salonu Hanna Ziółkowska. - Jest wiele osób, które chciałyby pomóc, ale nie mają możliwości dowozu darów dla przytuliska bezpośrednio do Bysławia. Mogą je spokojnie przynieść do naszego salonu fryzjerskiego. My po zebraniu odpowiedniej ilości przekażemy całą partię na rzecz przytuliska. 

Dary dla czworonogów można przynosić do "Kemona" na wspomnianą ulicę Rycerską 4. Potrzebne są: karma sucha i mokra (lepiej mniejsze opakowanie, a lepszej jakości), smakołyki, smycze, obroże, miski, legowiska, zabawki, koce, pościel syntetyczna, ręczniki, podkłady higieniczne i środki higieny dla zwierząt. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%