Zamknij

Fatalny dojazd do miejscowości turystycznej

11:09, 16.07.2021 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy narzekają na zły stan drogi między Lińskiem a Okoninami Nadjeziornymi. Przy odcinku zawisły nawet banery - takie same jak ten, który w kwietniu zawiesili mieszkańcy Wymysłowa.

- To najgorsza droga w powiecie - mówi mieszkaniec gminy Śliwice, który skontaktował się z "Tygodnikiem". Ma na myśli odcinek między Lińskiem a Okoninami Nadjeziornymi. - Stan drogi jest gorzej niż zły. Co jakiś czas przyjeżdża ktoś z powiatu, przysypie dziurę, przyklepie i to wszystko. Za chwilę znowu są wyrwy i ludzie dalej urywają koła, uszkadzają zawieszenia. Szkoda tych kosztów, to marnowanie pieniędzy. Dlaczego tej drogi nie można zrobić raz, a porządnie? Okoniny to miejscowość turystyczna, to wstyd, żeby prowadziła do niej droga w takim stanie! - dodaje ze zdenerwowaniem.

Stan drogi rzeczywiście jest fatalny, lepiej się na niej nie rozpędzać. Odcinek ma mnóstwo łat i dziur. Jednym z najgorszych - jeśli nie najgorszym - odcinkiem jest fragment w okolicy torów. Okazuje się, że mieszkaniec nie jest odosobniony w swojej opinii.

Przy drodze powieszono banery "Jedziesz drogą powiatową - zabierz wrażenia ze sobą". Podobne powiesili kiedyś mieszkańcy Wymysłowa. O sprawie piszemy w nowym "Tygodniku Tucholskim"!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Mieszkaniec sołectwaMieszkaniec sołectwa

1 0

Zapraszam do przejechania się drogą z Raciąża do Wysoki i w kierunku Gockowic. Wcale nie jest lepiej. A władze nic w tym kierunku nie robią. 19:20, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

misiak76misiak76

0 0

To jeszcze dorzucić drogę z Szumiącej do Świtu. Tam to nawet 30 km/h powoduje, że można drgawek dostać, a wyższa prędkość grozi *%#)!& zawieszenia. 22:37, 19.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wkurzony Maciej Wkurzony Maciej

0 0

Na tej drodze amortyzatory se rozwaliłem niedawno 11:03, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tomasz hajtoTomasz hajto

0 0

Jak dla mnie bomba 12:13, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%