Zamknij

Adres do poprawki

14:00, 16.09.2020 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

"Może warto wyśmiać takie kwiatki, bo zdaje się, że w kwestii ignorancji w zakresie języka polskiego, "włanczanie" przy tym to mały pikuś" - pisze Czytelniczka, która zauważyła, że na świeżo wyremontowanej ścianie jednego z bloków w Tucholi popełniono aż... trzy błędy.

Blok przy alei Ligi Ochrony Przyrody 18 w Tucholi przeszedł remont. Na odnowionej ścianie budynku razi jednak jedna rzecz: adres. Został on zapisany błędnie, na co zwróciła uwagę Czytelniczka "Tygodnika Tucholskiego". "Może warto wyśmiać takie kwiatki, bo zdaje się, że w kwestii ignorancji w zakresie języka polskiego, "włanczanie" przy tym to mały pikuś" - pisze, dołączając zdjęcie budynku. Na ścianie napisano bowiem "Al. Lop. 18", popełniając jednocześnie dwa błędy ortograficzne i jeden interpunkcyjny.

Czy potraficie wskazać wszystkie błędy? Więcej na ten temat w "Tygodniku Tucholskim".  Zachęcamy do lektury!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Tfuj nikTfuj nik

2 4

Ostatnio byłem w bydgoszczu i tam tesz były błendy ortograficzne na budynkah i znakah tablicah informacyjnyh.błendy były tak rarżonce że asz hlep mi nie smakowau.pogorszyło mi siem po pszeczytaniu tego artykółó w tygodniku tuholskim. 18:27, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarekMarek

4 0

Jaki Pan taki kram haha 07:12, 17.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%