Zamknij

Mnóstwo dzieci z Tucholi na Polach Nadziei - ZDJĘCIA

13:38, 31.10.2019 | (pp)
REKLAMA
Skomentuj

Pola Nadziei to akcja charytatywna, która wykracza nawet poza granicę Polski. Dzięki niej hospicja są wspierane finansowo przez najzwyklejszych mieszkańców. Żeby jednak – w ramach akcji - do tego wsparcia doszło najpierw trzeba... zasadzić żonkile.

O tucholskim Stowarzyszeniu Hospicjum św. Małgorzaty „Tygodnik” pisze regularnie – niedawno w bardzo obszernej formie ze względu na jubileusz 20-lecia istnienia stowarzyszenia i dużą uroczystość, dzięki której czytelnicy mogli dowiedzieć się, jak niełatwa, ale jednocześnie ważna jest praca w tym miejscu. Działalność stowarzyszenia wymaga też niemałych nakładów finansowych, dlatego poza możliwością przekazania 1% podatku, organizowane są akcje, które te środki wnoszą. Jedną z nich są Pola Nadziei, które w Tucholi swój kolejny etap miały w ubiegły czwartek.

- To przedsięwzięcie, które ma charakter międzynarodowy i jest organizowane przez hospicja. Jego cel to promowanie idei hospicyjnej i zbieranie funduszu na jej realizowanie – tłumaczyły tydzień temu na tucholskim rynku Maria Rezmer i Krystyna Brzoszczyk, przedstawicielki hospicjum, a słuchał ich tłum dzieci, młodzieży, a także lokalni oficjele na czele z władzami miasta.

Szerzej o nowej edycji Pól Nadziei przeczytasz w najnowszym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego", które właśnie jest w sprzedaży.

Tu zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia na tucholskim rynku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone