Zamknij

W trakcie wyborów: „PZPR” i oczy zasłonięte jak u przestępców

12:56, 18.10.2019 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Domalowane czarne paski na oczach i napis „PZPR”. Tak w niedzielę i poniedziałek wyglądała część plakatów wyborczych Koalicji Obywatelskiej w Tucholi. – Cisną się na usta radykalne słowa – mówi Jarosław Katulski.

Plakaty wyborcze Koalicji Obywatelskiej zniszczono zarówno przy ulicy Warszawskiej, jak i ul. Karasiewicza. Część zdjęć wykonaliśmy jeszcze w niedzielę (kiedy obowiązywała cisza wyborcza) oraz w poniedziałek. Czarne paski pojawiły się na oczach Jarosława Katulskiego, Pawła Olszewskiego, Tadeusza Zwiefki i Andrzeja Kobiaka. Dodatkowo przy Zwiefce domalowano czarny napis „PZPR”. Tucholska policja dotąd nie zajmowała się sprawą. Dopiero po interwencji „Tygodnika” i zgłoszeniu przez redakcję, mundurowi mają przyjrzeć się tym działaniom. Plakaty zostały zdjęte we wtorek, 15 października.

Naprawdę wiele banerów było pozrywanych. Bywały sporadycznie takie zachowania w poprzednich kampaniach. Teraz skala była o wiele większa i z tego co widzę, akcję skierowano przeciwko Koalicji Obywatelskiej. To zapewne zapiekli zwolennicy PiS, którzy myśleli, że w ten sposób pomogą swojej partii

– m.in. tak sprawę komentował dla "Tygodnika" Jarosław Katulski.

Cały artykuł i więcej komentarzy tylko w "Tygodniku Tucholskim".

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MarekMarek

1 1

Plenum? 11:12, 20.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BobBob

1 0

lud wyraził swoje zdanie 19:33, 22.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz