Zamknij

Tuchola: Sprawdź Twoje auto. Za darmo!

14:21, 27.09.2019 | (pp)
Skomentuj
REKLAMA

28 września w godzinach 10.00-16.00 na pl. Wolności w Tucholi trwać będzie akcja ProfiAuto PitStop. Nie płacąc sprawdzisz na niej m.in. zawieszenie, ciśnienie i bieżnik opon, oświetlenie. -  Badamy temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego – zapowiada Mariusz Maksym, ekspert techniczny ProfiAuto.

Popularne w Polsce i u naszych południowych sąsiadów przedsięwzięcie do Tucholi zawita po raz pierwszy, dzięki zaangażowaniu sklepu motoryzacyjnego Auto-Strefa we współpracy z tucholskim serwisem Wiese. - Bez względu na to, czy jedziemy samochodem w dłuższą trasę czy tylko do pracy lub po zakupy, powinniśmy pamiętać o bezpieczeństwie za kierownicą. Regularne kontrole stanu technicznego auta to podstawa i dlatego zapraszamy kierowców do udziału w pierwszej w Tucholi akcji PitStop, w trakcie której taką kontrolę można wykonać zupełnie za darmo. Całość zajmuje tylko chwilę, a kierowcy dowiedzą się w jakiej kondycji są ich pojazdy. Zachęcamy do udziału w bezpłatnej akcji PitStop i konsultacji z naszymi fachowcami, którzy podpowiedzą jak dbać o samochód na co dzień, a kiedy i z czym zgłosić się do mechanika – zachęca kierowców Marcin Babiński ze sklepu motoryzacyjnego Auto-Strefa należącego do sieci ProfiAuto.

To sprawdzisz w sobotę

Jak zapowiadają organizatorzy, przyjeżdżając w sobotę na rynek w Tucholi dokonasz w swoim samochodzie przeglądu układów i części, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Badaniom będzie podlegać zawieszenie, akumulator, ciśnienie i stan bieżników opon, oświetlenie (jego ustawienie), wycieraczki, płyny eksploatacyjne. Badana będzie temperatura wrzenia płynu hamulcowego, krzepliwość płynu chłodniczego. Pojawi się szansa na zamianę kilku zdań z fachowcami.

- Zapraszamy kierowców tym bardziej, że po raz pierwszy w historii Tucholi taką kontrolę będzie można przeprowadzić nieodpłatnie – zwraca uwagę Grzegorz Wiese, właściciel tucholskiego serwisu.

Akcja będzie trwać w godzinach 10.00-16.00. Każde badanie będzie przeprowadzone błyskawicznie i nie wymaga wcześniejszego umawiania się.

((pp))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MaRu 2019MaRu 2019

0 0

Czy te badania mają jakąś wartość prawną ( pieczątka?) Dzisiaj przyszedł mi do głowy taki pomysł, by stare fotele samochodowe przekazywać dla psów do schronisk, jako legowiska przy budzie. MaRu. 18:22, 27.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz