Zamknij

Rozbudowa w Lubiewie: Skrzyżowanie częściowo zamknięte. Wyznaczono objazd

09:55, 10.06.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj (10 czerwca) mają rozpocząć się prace drogowe na skrzyżowaniu przy wjeździe do Lubiewa i dalej na fragmentach ulic Wojska Polskiego i Wincentego Witosa. Wyznaczono objazd.

Urząd Gminy Lubiewo poinformował, że Zarząd Dróg Powiatowych rozpoczyna 10 czerwca "Rozbudowę drogi powiatowej nr 1030C na odcinku od km 12+600 do km 13+400 Etap II". Wyłączone z ruchu zostaną fragmenty ulic Wojska Polskiego oraz Wincentego Witosa. Zamknięciu ulegnie odcinek ul. Wojska Polskiego tj. wjazd do Lubiewa i ul. Wincentego Witosa do skrzyżowania z ul. Sportową.
Jak tłumaczy Paweł Chmara z Urzędu Gminy w Lubiewie, informacje płynące od ZDP są takie, że skrzyżowanie na wjeździe do Lubiewa będzie częściowo przejezdne. Wjeżdżając od strony Bysławia będziemy mieli możliwość jedynie skrętu w prawo, w kierunku Klonowa, Bysławka, Minikowa.
Dojazd do centrum Lubiewa będzie możliwy objazdem przez Klonowo, Bruchniewo i ulicą Sportową w Lubiewie oraz szosą prowadzącą od drogi wojewódzkiej nr 240 do ul. Wodnej – tzw. drogą na Lubiewice. Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec września 2019 roku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

niezadowolonyniezadowolony

4 0

no tak i to słabe oznakowanie...nie ma znaków z objazdem. nie wszyscy są z okolicznych wiosek. 10:28, 12.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kocham Bory Tucholskkocham Bory Tucholsk

0 0

Czasami warto wcześniej zorientować się co słychać w okolicy, do której się jedzie ;) Już wiem, że za 2 tygodnie muszę jechać "240" aż do Bysławia i dopiero tam odbijać na Klonowo. Pozdrawiam z Warszawy :) 16:30, 24.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone