Zamknij

Pokaż siebie z „Tygodnikiem” - rusza nasz konkurs na Dzień Dziecka!

15:34, 30.05.2019 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Tuż przed Dniem Dziecka ogłaszamy konkurs skierowany właśnie dla dzieci, którego poprzednie edycje zawsze cieszyły się dużą popularnością. Mamy równorzędne trzy nagrody od firmy Jan-Pes i wiele niespodzianek. Zadanie dla najmłodszych jest proste: pokażcie siebie z „Tygodnikiem” na pracy plastycznej. Technika jest dowolna. Uwaga! Część konkursu odbędzie się na Facebooku, gdzie nasi fani również wskazywać będą, czyje prace podobają im się najbardziej.

Konkurs „Pokaż siebie z Tygodnikiem” ma już swoją małą tradycję. Zawsze cieszył się wśród naszych najmłodszych czytelników i ich rodziców popularnością, dlatego nie może zabraknąć go na naszych łamach teraz. W tym roku rozpoczynamy go tuż przed Dniem Dziecka – przypominamy, że przypada on już w najbliższą sobotę. Nasza zabawa potrwa przez najbliższe trzy tygodnie. Na czym będzie polegać? 

Do dzieła! Czekamy na prace plastyczne w każdej możliwej technice
Zabawa skierowana jest dla dzieci w wieku w wieku 4-10 lat. Chcemy, abyście przygotowały prace, na których zaprezentujecie siebie z „Tygodnikiem Tucholskim”. W jaki sposób? Liczymy na Waszą wyobraźnię. W poprzednich edycjach pojawiły się nie tylko rysunki, ale i wyklejanki czy wydzieranki, a nawet poważne instalacje, jak... redakcja z dziennikarzami „Tygodnika! Do stworzenia takiej pracy możecie użyć wszelkiego rodzaju materiałów (w tym naszej gazety), technik, które lubicie najbardziej. 

Będzie aż trzech zwycięzców! Lajki na Facebooku i wybór redakcji
Co ważne – mamy dla Was trzy równorzędne pierwsze nagrody! To bony do wykorzystania w hurtowni artykułów papierniczych Jan-Pes na tekstylia szkolne w wysokości 100 zł każdy. Jedną z trzech najciekawszych prac wybierze jury, którym będą przedstawiciele „Tygodnika Tucholskiego” Natomiast wybór dwóch kolejnych zwycięzców pozostawimy naszym fanom na Facebooku, a mamy ich ponad 9100. Po zamknięciu przyjmowania prac wszystkie pokażemy na naszym Facebooku i zaprosimy do lajkowania. Co ważne, nie będziemy podawać wtedy nazwisk autorów. Dwie prace z największą liczbą polubień zostaną nagrodzone bonami z Jan-Pes – podobnie jak ta trzecia wybrana przez redakcję. 

Dwa tygodnie na przygotowanie prac
Poza bonami na wszystkich uczestników konkursu czekają niespodzianki od „Tygodnika” i pamiątkowe dyplomy. Najważniejsze terminy? Prace będziemy zbierać przez całe dwa tygodnie – do 12 czerwca (do godz. 13.00). W piątek 14 czerwca konkurs wraz ze zdjęciami prac pojawi się na Facebooku „Tygodnika Tucholskiego” i zaprosimy do polubienia swoich faworytów. Lajki będziemy liczyć do poniedziałku 17 czerwca, do godz. 10.00. Ogłoszenie wyników konkursu pojawi się na łamach „Tygodnika” w numerze przypadającym 19 czerwca. 

Rodziców i dziadków namawiamy – zachęćcie swoje dzieci i wnuczęta do naszej zabawy. Poprzednie edycje konkursu pokazały, ze warto!

(P.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone