Zamknij
REKLAMA

Tuchola Rudzki Most. Sala gimnastyczna pod namiotem już otwarta - ZDJĘCIA

13:05, 05.02.2019 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Jesteśmy po oficjalnym otwarciu namiotowej sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Tucholi. Robi wrażenie. Najbardziej jednak z obiektu cieszą się dzieci i młodzież. Jest gdzie grać i ćwiczyć.

Namiotowa sala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 5 w Tucholi powstała w kilka miesięcy. Ustawiona jest między budynkiem szkoły, a kompleksem boisk sportowych. Dla ćwiczących wcześniej w małej salce dzieci i młodzieży nowy obiekt jest wyjątkową sprawą. Jak podpowiada dyrektor szkoły Krystyna Kozłowska-Radtke uczniowie odżyli. Bez ograniczeń będzie można prowadzić zajęcia sportowe, zawody, rozgrywać mecze i organizować szkolne uroczystości. 

Podczas uroczystego otwarcia sali uczniowie tucholskiej "Piątki" zaprezentowali swoje umiejętności i zdolności aktorskie, wokalne i taneczne. Zaproszeni goście złożyli gratulacje. Wśród nich byli przedstawiciele gminy Tuchola, powiatu tucholskiego, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i zakładów pracy oraz przedstawiciele rady rodziców. Wraz z gratulacjami posypały się prezenty, głównie sprzęt sportowy.

Więcej o oficjalnej uroczystości w czwartkowym wydaniu "Tygodnika".  

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kamilek1kamilek1

0 1

Świetnie że w końcu udało im się ją zrobić. Sprawdźcie jeszcze kredyt konsolidacyjny przez internet procredito.pl/kredyty/kredyt-konsolidacyjny 14:26, 07.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IzettaIzetta

0 0

I used to be recommended this website through my cousin. I am no longer
certain whether or not this post is written through him as nobody else know such targeted about my
difficulty. You are wonderful! Thank you! dildok3; <a href="https://xvj3gsdfghhfies.link/tags/dildok3/">xvj3gsdfghhfies.link</a>, 16:40, 18.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz