Zamknij

Tuchola: Od dzisiaj jeździmy po staremu

09:53, 12.12.2018 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Od dzisiaj (środa, 12 grudnia) w Tucholi została przywrócona organizacja ruchu sprzed remontu drogi wojewódzkiej nr 240. Na ul. Cegielnianą wracają samochody osobowe i ciężarowe, nastąpił koniec objazdu przez Sępólno Krajeńskie. Powrót do starej organizacji nie oznacza wcale końca remontów.

O przebudowie drogi wojewódzkiej nr 240 szeroko kolejny raz piszemy w najnowszym numerze "Tygodnika". W niektórych sklepach pojawi się on już dzisiaj wieczorem. Zwracamy w nim uwagę, że koniec objazdów nie oznacza końca remontów. Pytamy na jakim etapie są prace na poszczególnych ulicach. Sprawdźcie koniecznie!

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące zmian na Tucholskich ulicach:

  • Skończył się objazd dla pojazdów pow. 3,5 tony przez Sępólno Krajeńskie oraz dla pojazdów do 3,5 tony przez centrum Tucholi.
  • Ulica Cegielniana będzie przejezdna zarówno dla aut osobowych, jak i ciężarowych.
  • Samochody ruszą ulicą Warszawską, ale remont nadal będzie tam trwał.
  • Na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Nowodworskiego znowu pierwszeństwo mają samochody jadące ulicą Warszawską oraz poruszające się od strony Chojnic. Nowodworskiego od strony miasta jest ulicą podporządkowaną.
  • Skrzyżowanie Czarnej Drogi i Sępoleńskiej: przy wiadukcie, w okolicach skrzyżowania, znika znak stopu, co oznacza, że Sępoleńska znowu jest z pierwszeństwem przejazdu, a ustąpić trzeba jadąc Czarną Drogą.

WAŻNE! Przejechaliśmy opisywane ulice o godzinie 11.30. Na Czarnej Drodze obowiązują już zapowiadane zmiany. Z ronda wjazd na ul. Cegielnianą jeszcze nie jest możliwy. Tymczasowa organizacja ruchu jest też cały czas na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Nowodworskiego. Bądźcie ostrożni!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmiana pierwszeństwa na Czarnej Drodze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Sępoleńska – znowu z pierwszeństwem.

 

 

 

 

Nowodworskiego – od strony centrum miasta znowu jest ulicą podporządkowaną.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

SandruchaSandrucha

1 0

Przestawcie znaki. Ludzie caly czas poruszaja sie tak na ndw i warszawskiej jakby byla tymczasowa organizacja. Na pewno dojdzie do kolizji. 13:40, 12.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TucholaninTucholanin

2 0

I jak zwykle mieszkańcow ulicy Warszawskiej ma się w głębokim poważaniu. Ruch ciężarowy został przywrócony tylko droga nie zrobiona a wygląda jak ser szwajcarski. W nocy jak Triy jeżdżą to czuję się jak w salonie masażu. No ale podatnika można tylko doić. A władze mają go w dupie. 22:13, 12.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Władzia a nie władzaWładzia a nie władza

0 0

.. trzo było głosowoć na inno a nie wybierać leni patentowanych cok od wielu kadencyji się rozleniwiło i mo nos w samiuciej żopie 16:19, 18.12.2018