Zamknij

Tuchola: Stypendyści starosty / ZDJĘCIA

14:04, 27.09.2023 Agata Wiśniewska Aktualizacja: 10:26, 28.09.2023
Skomentuj Stypendium odbiera Agata Olczak. Stypendium odbiera Agata Olczak.

Dzisiaj (27.09) w auli Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów starosty. Wzięło w niej udział prawie stu uczniów.

Starosta tucholski, Michał Mróz na pierwszy semestr roku szkolnego 2023/2024 przyznał 88 stypendiów naukowych. Najwięcej, dokładnie połowę z nich, zdobyli uczniowie ZSLiA. Kolejne 32 stypendia trafiły do uczniów Nowodworka, a 12 do wychowanków ZSLiT. Włodarz powiatu uhonorował także uczniów za ich indywidualne osiągnięcia w dziedzinie kultury czy sportu.  Liczba jednorazowych stypendiów wyniosła 11.

W trakcie ponad godzinnej uroczystości wręczenia stypendiów młodzi i zdolni odebrali gratulacje z rąk starosty Michała Mroza, przewodniczącej rady powiatu Doroty Gromowskiej, ale i swoich dyrektorów: Ireneusza Wesołowskiego, Waldemara Ptaka i Jerzego Kornasia.

Znakomitych wyników w nauce, ale i sukcesów osiągniętych zarówno w dziedzinie kultury i sportu, można im naprawdę pozazdrościć!

 

Pełna relacja z wydarzenia znajdzie się w przyszłotygodniowym wydaniu "Tygodnika'. Dzisiaj natomiast udostępniamy z niej  zdjęcia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Tylko tyle. Tylko tyle.

1 0

Uczniom gratuluję. ? Panie starostwo może tak wreszcie wziąć się za sprawę tucholskiego szpitala i jego dyktatora, ktory robi co chce i nie widzi potrzeby skrotowego przejscia na teren jednostki samorzadowej, wszak powiat ma 51 procent udzialow w spółce szpital tucholski. Nie macie żadnych mozliwosci wplyniecia na p. Katulskiego, a marzy wam sie obalenie Kaczyńskiego. Zabawni w tej nieudolnosci swojej jesteście. ? Mieszkancy zapamietwją te bezradne twarze radnych _bezradnych i w przyszlorocznych wyborach Was juz nie będzie! Nie można mowic, ze ti jest szpital p Katulskiego, bo to nie jest Jego szpital , a rzadzi nim jak dyktator! Dyktator z po. Po co radni diety biorą jak jednej sprawy zalatwic nie mogą i biją pokłony poddancze przed dyrektorem jednostki sobie podleglej? Doszlismy do absurdu, radni boją sie dyktatora ze szpitala, a to On powinen bac sie radnych... 18:55, 27.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%