Zamknij

Nowy policjant pochodzi z Tucholi

17:28, 21.07.2023 . Aktualizacja: 17:30, 21.07.2023
Skomentuj Artur Redzimski musi ukończyć jeszcze policyjne szkolenie. Fot. nadesłane przez KPP w Tucholi. Artur Redzimski musi ukończyć jeszcze policyjne szkolenie. Fot. nadesłane przez KPP w Tucholi.

W całym województwie przyjęto ponad 40 nowych policjantów. W naszej komendzie powiatowej pracę rozpocznie Artur Redzimski.

W ubiegły wtorek (11 lipca) na placu oddziału prewencji policji w Bydgoszczy odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. W szeregi kujawsko-pomorskiej policji wstąpiło 43 mundurowych. Ślubowanie przyjął od nich komendant wojewódzki nadinsp. Piotr Leciejewski.

Jak informuje oficer prasowy Łukasz Tomaszewski, jeden z nowych funkcjonariuszy trafił do Komendy Powiatowej Policji w Tucholi. Jest nim 32-letni Artur Redzimski pochodzący z Tucholi. Niektórzy mogą kojarzyć go z występów na lokalnych boiskach piłkarskich chociażby w klubie TKP Tuchola.

Komendant powiatowy nadkom. Marcin Szulczyk oficjalnie przywitał nowego policjanta, życząc mu satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz wielu sukcesów. Artur Redzimski musi ukończyć jeszcze policyjne szkolenie. Po kursie będzie pełnić służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%