Zamknij

Tuchola: Potrącenie kobiety na ul. Świeckiej

15:04, 14.07.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 16:05, 14.07.2023
Skomentuj 63-latka została przetransportowana do szpitala z podejrzeniem urazu kończyn. Poszkodowana była przytomna. 63-latka została przetransportowana do szpitala z podejrzeniem urazu kończyn. Poszkodowana była przytomna.

Do potrącenia doszło w piątek 14 lipca około godziny 11:00 – w Tucholi, w rejonie skrzyżowania ulic Świeckiej i Sportowej.

Na miejscu pojawili się policjanci, ale także zespół ratownictwa medycznego. Łukasz Tomaszewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi, podaje:

Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych. Policjanci wstępnie ustalili, że 63-letnia kobieta, która przechodziła przez przejście dla pieszych, została uderzona przez jadący pojazd marki Toyota yaris. Samochodem kierował 85-letni mężczyzna.

Jak się dowiadujemy policjanci dokonali oględzin, przesłuchali świadków oraz zweryfikowali trzeźwość uczestników zdarzenia. Zarówno piesza, jak i kierowca auta byli trzeźwi. 63-latka została przetransportowana do szpitala z podejrzeniem urazu kończyn. Poszkodowana była przytomna. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna są mieszkańcami Tucholi. Na ten moment prowadzone są czynności pod kątem wypadku drogowego.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

Tyle Tyle

6 3

Leciwy pan udowadnia teze, ze w pewnym wieku nie powinno się prowadzic samochodu, a najwazniejsze czesciej odwiedzac okulistę. Tym wczesnie urodzonym nikt z rodziny nie może powiedzieć, ze to juz nie ten wiek, refleks, na samodzielną podróż.? 16:58, 14.07.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

VikingViking

3 3

Odwal się od "leciwych ludzi" i przyjrzyj ile kolizji i wypadków powodują "mistrzowie kierownicy" do lat 30. 10:18, 17.07.2023


reo

tyletyle

4 2

Viking, to krewny ,albo znajomy tego pana...Nie zauważyć kobiety na pasach to jednak wyczyn niegodny naśladowania. Mistrzowie kierownicy do lat 30 kończą w rowach , albo na drzewach ,a w konsekwencji na cmentarzach, ale to już inny temat. Dobrze, że tej pani się nic poważnego nie stało, parę przypadków potrąceń ze skutkiem śmiertelnym już w Tucholi było, np. na ul. Świeckiej, nawet przy samym cmentarzu, wówczas potrącona została ze skutkiem śmiertelnym kobieta po 80 , kierowca w wieku emerytalnym nawet jej nie zauważył


12:14, 17.07.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%