Zamknij

Pomóż w stworzeniu książki o sołectwie Wieszczyce

11:44, 10.03.2023 . Aktualizacja: 11:57, 10.03.2023
Skomentuj Mieszkańcy chcący mieć swój udział w powstaniu książki o sołectwie Wieszczyce spotkają się we wtorek w świetlicy. Fot. Kamil Tajl Mieszkańcy chcący mieć swój udział w powstaniu książki o sołectwie Wieszczyce spotkają się we wtorek w świetlicy. Fot. Kamil Tajl

W najbliższy wtorek, tj. 14 marca o godz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Wieszczycach odbędzie się spotkanie z autorami publikacji poświęconej sołectwu. Książka wyjdzie spod pióra dra Marka Sassa i Agnieszki Krizel, a na jej zawartość mieszkańcy będą mieli bezpośredni wpływ. 

Jeśli masz stare zdjęcie swojej miejscowości, pamiętasz jakieś ciekawostki czy informacje z nią związane, znasz jej dawnych mieszkańców powinieneś pomóc w stworzeniu książki o sołectwie Wieszczyce. Na wagę złota są wspomnienia mieszkańców, jak i stare fotografie.

Spotkanie z autorami publikacji "WBB, czyli o Wieszczycach i okolicy nie tylko rozmowa" (W - Wieszczyce, B-Bralewnica, B- Brzuchowo) dr Markiem Sassem i Agnieszką Krizel odbędzie się we wtorek 14 marca o godz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Wieszczycach.  Rozmowy z mieszkańcami zostaną zarejestrowane, a przyniesione dokumenty, fotografie zeskanowane. Kolejne takie spotkanie planowane jest 28 marca, także o godz. 17:00. Miejsce bez zmian.

Na realizację projektu KGW "Wieszczyce" pozyskało grant z kęsowskiego urzędu.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%