Zamknij

Lubiewo: Dzień Kobiet z kabaretem z Krakowa! ZAPOWIEDŹ

14:51, 03.03.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 15:02, 03.03.2023
Skomentuj Święto wszystkich pań zaplanowano w Lubiewie na wesoło. Wystąpi Kabaret A JAK, a motywem przewodnim będzie matka. Święto wszystkich pań zaplanowano w Lubiewie na wesoło. Wystąpi Kabaret A JAK, a motywem przewodnim będzie matka.

Święto wszystkich pań zaplanowano w Lubiewie na wesoło. Wystąpi Kabaret A JAK, a motywem przewodnim będzie matka.

Z okazji Dnia Kobiet w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo wystąpi Kabaret A JAK z Krakowa. Spora dawka dobrego humoru zostanie przekazana publiczności w programie pt. "Matka jest tylko jedna!". To połączenie stand-up'u, skeczów i muzyki. Matki są różne i tę różnorodność członkinie żeńskiej formacji A JAK ubrały w oryginalną oprawę humorystyczną. Każdy widz znajdzie coś dla siebie. Panie będą mogły z dystansem spojrzeć na swoją naturę, panowie w końcu dowiedzą się, co tak naprawdę tkwi w umysłach płci pięknej. Spektakl wypełnia luz i nonszalancja.

Panowie proszą panie? A może panie idą we własnym gronie? Zdecydujcie, która opcja jest dla was najlepsza i chodźcie!

– reklamuje wydarzenie B-CKiP.

Kabaret wystąpi 10 marca o godz. 18:00 w lubiewskim domu kultury – ul. Witosa 1, Lubiewo. Wejściówki w cenie 30 zł dostępne są w B-CKiP. Bilety rozdajemy też w naszym konkursie na Dzień Kobiet, planujemy ponadto zabawę na naszym Facebooku z nagrodą – jedna podwójna wejściówka. Bądźcie czujni.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%