Zamknij

KONKURS! Walentynki są dla młodych i... dla starszych. ZGŁOŚ ZDJĘCIE

16:10, 02.02.2023 Piotr Paterski Aktualizacja: 18:22, 04.02.2023
Skomentuj Konkurs walentynkowy Tygodnika Tucholskiego Konkurs walentynkowy Tygodnika Tucholskiego

Wyślij zdjęcie z ukochaną osobą: w parze, jako zakochani, jako małżeństwo... Łącznie do wygrania są aż cztery nagrody! Atrakcja konkursu to dwie kategorie wiekowe. Nagrody trafią do osób do 50 roku życia oraz - w osobnej kategorii - do par po 50-tce! A nagrody te zapewniają nasi niezawodni partnerzy: Restauracja Wino i grono przyjaciół w BasztowejBistro La CrêpeTucholski Ośrodek Kultury.

Zbliżają się Walentynki, więc na łamach "Tygodnika Tucholskiego" i na tygodnik.pl nie może zabraknąć konkursu z okazji święta zakochanych. Polega na sprawdzonym formie - zgłoszeniu zdjęcia z ukochaną osobą (pary, małżeństwa itd). Uwaga! Zabawę dzielimy na kategorie wiekowe! Po to, aby pary z dłuższym stażem, także chętnie brały udział w zabawie.

Zasady:

Wyślij nam zdjęcie ze swoją ukochaną osobą. My wybierzemy nasze ulubione i przyznamy pierwsze i drugie nagrody. Jakość zdjęcia nie jest najważniejsza. Może być wykonane smartfonem, aparatem. Może być to zdjęcie archiwalne, może być zupełnie nowe. Podczas wyboru zwycięskich zdjęć na pewno zwrócimy uwagę na pomysłowość, oryginalność, a na pewno na naturalność.

Tu wysyłaj:

Zdjęcia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres piotr@tygodnik.pl albo w wiadomości prywatnej wysłane na oficjalny profil na Facebooku Tygodnika. W tytule wiadomości trzeba wpisać "KONKURS WALENTYNKOWY", w treści podać swoje imię i nazwisko i numer telefonu. WAŻNE - koniecznie podaj wiek osób, które są na zdjęciu, bo to zdecyduje o przydzieleniu do kategorii!

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach wiekowych:

Do 50 roku życia. W przypadku par, w których obie osoby nie skończyły jeszcze 50 lat, pierwszą nagrodą jest voucher na kolację walentynkową, który za naszym pośrednictwem przekazuje partner konkursu - Restauracja Wino i grono przyjaciół w Basztowej. Drugą nagrodą jest podwójne zaproszenie na walentynkowy koncert do Tucholskiego Ośrodka Kultury, który odbędzie się 17 lutego (szczegóły niżej).

- Po 50 roku życia. W przypadku par, w których obie osoby skończyły 50 lat, pierwszą nagrodą jest voucher na kolację walentynkową, który za naszym pośrednictwem przekazuje partner konkursu - Bistro La Crêpe. Drugą nagrodą również jest podwójne zaproszenie na walentynkowy koncert do Tucholskiego Ośrodka Kultury, który odbędzie się 17 lutego (szczegóły niżej)

Na zgłoszenia ze zdjęciami czekamy do wtorku (7 lutego), do godz. 16:00. Wyniki ogłosimy 9 lutego.

REGULAMIN KONKURSU

 

Więcej o drugiej nagrodzie:

Zwierzak śpiewa Stinga - koncert w TOK-u na Walentynki

Nastrojowy koncert z okazji święta zakochanych odbędzie się w Tucholskim Ośrodku Kultury. Rafał "Zwierzak" Zieliński na wielu scenach dał się poznać jako wielki miłośnik legendarnego artysty, jakim niewątpliwie jest Sting. Pasję do jego twórczości pokazuje podczas koncertów złożonych w całości utworów frontmana The Police, jak i samych "policjantów".  Co bardzo ważne, Zieliński jego zespół nie starają się jedynie kopiować przebojów  "Fragile", "Englishman In New York", "Shape Of My Heart", "Fields Of Gold", czy "Every Breath You Take". Grupa "Zwierzaka" prezentuje swoje świeże aranżacje, dzięki czemu koncert nabiera swojego, oryginalnego wymiaru. 

Koncert w TOK-u odbędzie się 17 lutego (piątek) o godz. 18:00. Bilety w cenie 45 zł można kupić w sekretariacie ośrodka lub przez internet w serwisie biletyna.pl

(Piotr Paterski)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%