Zamknij
REKLAMA

Tuchola: Studniówka ZSLiA cz. 2 / IMPREZA i ŚCIANKA / DUŻO ZDJĘĆ

03.21, 22.01.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 03.48, 22.01.2023
Skomentuj Po części oficjalnej i zatańczeniu poloneza przyszedł czas na imprezę!
REKLAMA

W sobotę (21 stycznia) odbyła się studniówka uczniów Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi. Po części oficjalnej i zatańczeniu poloneza przyszedł czas na imprezę!

W Panoramie Tucholi świętowały 2 klasy: 4 AOG (technik organizacji turystyki i technik architektury krajobrazu) oraz 4 AEG (technik ekonomista i technik agrobiznesu). Młodzi ludzie bez wątpienia zapamiętają to wydarzenie do końca życia. Wspólna zabawa przynosiła im masę radości, nie brakowało tańców z licznie przybyłymi na studniówkę nauczycielkami i nauczycielami. Impreza, którą napędzał DJ Sylwester Skoda, trwała do białego rana, aż do godziny 4 rano! Warto podkreślić, że oprócz szaleństw na sali, popularna była też ścianka, na tle której wykonywano sobie pamiątkowe zdjęcia.

A jeśli o zdjęciach mowa, to poniżej mamy ich dosłownie masę! Fotorelację z pierwszej części studniówki znaleźć można w artykule Tuchola: Sezon studniówek otwiera ZSLiA! POLONEZ I CZĘŚĆ OFICJALNA / DUŻO ZDJĘĆ. Więcej o pierwszej w tym sezonie studniówce w mieście przeczytasz w kolejnym numerze "Tygodnika Tucholskiego".

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%