Zamknij
REKLAMA

Tuchola: Sezon studniówek otwiera ZSLiA! POLONEZ i CZĘŚĆ OFICJALNA / DUŻO ZDJĘĆ

01.09, 22.01.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 03.50, 22.01.2023
Skomentuj W sobotę (21 stycznia) odbyła się studniówka klas czwartych Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi.
REKLAMA

W sobotę (21 stycznia) odbyła się studniówka klas czwartych Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi. Był to pierwszy bal na terenie naszego powiatu w tym roku. Wydarzenie w Panoramie Tucholi rozpoczęło się tradycyjnym polonezem.

Dni do matury w ZSLiA odliczają uczniowie dwóch klas: 4 AOG (technik organizacji turystyki i technik architektury krajobrazu) oraz 4 AEG (technik ekonomista i technik agrobiznesu). Jednak w sobotę nikt nie myślał o egzaminach, liczyła się tylko znakomita zabawa! Zanim uczniowie rozpoczęli część imprezową, zadbali o to, aby tradycji stało się zadość. Każda z klas zatańczyła własną, oryginalną wersję staropolskiego poloneza. Usłyszeliśmy melodię autorstwa Wojciecha Kilara znaną z filmu "Pan Tadeusz", a także utwór Bartosza Chajdeckiego z "Czasu Honoru". Na sali zrobiło się bardzo klimatycznie!

Zebranych przywitali prowadząca oraz prowadzący tę część studniówki: Agata Łaszewska Bartłomiej Turzyński-Nikolow. Najlepszej w życiu zabawy życzył uczniom dyrektor szkoły Ireneusz Wesołowski. Do swoich wychowanków ciepłe słowa skierowały też: Maria Wojtas i Edyta Bruska. Z kolei piosenkę ze słowami wiersza Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy" wykonali: Dominika Konkolewska oraz Mateusz Junke

Więcej o studniówce napiszemy w kolejnym "Tygodniku Tucholskim". Poniżej prezentujemy obszerną fotorelację z pierwszej części balu.

Zdjęcia z części imprezowej znajdziesz w artykule Tuchola: Studniówka ZSLiA cz. 2 / IMPREZA i ŚCIANKA / DUŻO ZDJĘĆ.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%