Zamknij
REKLAMA

Tucholanka: Jest nowy/stary trener

10.22, 13.01.2023 Jarosław Kania Aktualizacja: 11.44, 13.01.2023
Skomentuj Ciekawostkę stanowi fakt, że Grzegorz Ogiegło był już szkoleniowcem Tucholanki.
REKLAMA

Po rezygnacji Macieja Landmessera z funkcji szkoleniowca dorosłej drużyny Tucholanki – grającej w klasie A – już wiadomo, że zespół poprowadzi w rundzie wiosennej Grzegorz Ogiegło.

Wybór nowego prowadzącego Tucholankę dla niektórych jest zaskoczeniem, dla innych czymś, czego można się było spodziewać. Ciekawostkę stanowi fakt, że Grzegorz Ogiegło był już szkoleniowcem tucholan, zanim drużynę przejął wspomniany Maciej Landmesser. Teraz niejako koło się zamknęło, bowiem znów Borowiacy trafili pod trenerskie skrzydła nowego/starego szkoleniowca.

 Przede wszystkim podkreślam, że czuję się odpowiedzialny za ten zespół, bo sam swego czasu go budowałem i prowadziłem. Nie chcę zostawiać tych chłopaków

– wyznaje Grzegorz Ogiegło.

Trener mówił też o konieczności wzmocnienia drużyny nowymi zawodnikami. Według szkoleniowca pozycja w tabeli nie jest korzystna, ale nie stanowi też powodu do rozpaczy.

Więcej na temat nowego szkoleniowca i jego planów przeczytasz tylko w najnowszym "Tygodniku Tucholskim", który ukaże 19 stycznia.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AdamAdam

0 1

Bardzo dobry wybór, gdyby nie przerwa w prowadzeniu drużyny to prawdopodobnie dziś bylibyśmy w innym miejscu, może nawet w V lidze. Powodzenia Panie Grzegorzu! 18:18, 14.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%