Zamknij
REKLAMA

Żalno i okolice: Pobudka! Czas na zimową aktywność / ZAPOWIEDŹ

15.38, 25.11.2022 Kamil Tajl Aktualizacja: 15.43, 25.11.2022
Skomentuj Podczas sobotniej imprezy przewidziano atrakcje dla aktywnych sportowców, ale też dla kibiców! Grafika organizatorzy
REKLAMA

Nowa inicjatywa w oryginalnej lokalizacji będzie miała miejsce w gminie Kęsowo już w najbliższą sobotę – 26 listopada. Przewidziano atrakcje dla aktywnych sportowców, ale też dla kibiców!

W Żalnie, a dokładnie w osadzie leśnej przy nowo powstałej leśniczówce, odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna pn. "Aktywnie przez las". Wszystko rozpocznie się o godzinie 12:00. Jednym z głównych punktów programu będą biegi, ich szczegółowy harmonogram podajemy poniżej.

W programie wydarzenia jest jednak jeszcze kilka innych, ciekawych punktów. Pojawią się tam stoiska gastronomiczne z darmowymi, ciepłymi napojami i jedzeniem. Nie zabraknie grilla z kiełbaskami dla wszystkich uczestników. Dla tych, którzy przybędą w "leśnym przebraniu", przygotowano nagrodę specjalną. Ponadto w planie są jeszcze: prelekcja ekologiczna, stoiska Krajeńskiego Parku Krajobrazowego oraz tzw. Warsztatownia Kreatywności z Fundacją CudaWianki.

Będzie też atrakcja specjalna dla wszystkich kibiców! O godzinie 14:00 wyświetlony zostanie mecz Polska – Arabia Saudyjska z trwającego mundialu.

(Kamil Tajl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%