Zamknij
REKLAMA

Lubiewo: Wieczór dla dorosłych / darmowy spektakl / ZAPOWIEDŹ

10.35, 18.11.2022 Kamil Tajl Aktualizacja: 10.48, 18.11.2022
Skomentuj Już w najbliższą niedzielę (20 listopada) do Lubiewa przyjedzie Teatr Na Walizkach z Wrocławia, grafika B-CKiP
REKLAMA

Już w niedzielę organizatorzy zapraszają do teatru. Tym razem będzie śmiesznie. Ale dzieci zostają w domu.

Nie masz czasu albo wolnych środków, żeby pozwolić sobie na wyjazd do teatru w: Bydgoszczy, Toruniu czy Gdańsku? Dzięki Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo po raz kolejny to teatr przyjeżdża do nas! Instytucja jest w trakcie realizacji kilku projektów na raz, jeden z nich dotyczy właśnie spotkań ze sztuką .

Już w najbliższą niedzielę (20 listopada) do Lubiewa przyjedzie Teatr Na Walizkach z Wrocławia. Artyści zaprezentują spektakl pt. "Wieczór bardzo komediowy". Jak zapowiadają organizatorzy, jest to program z olbrzymią dawką humoru i rozrywki, przedstawienie w konwencji kabaretu: kalejdoskop komicznych scen, wątków oraz skeczy. Będzie spotkanie z mistrzem magii, który ma trzy ręce. Nie zabraknie zestawu parodii słynnych scen filmowych. Zaplanowano m.in. pełen napięcia napad na bank w wykonaniu najmniejszego człowieka na świecie i policyjne akcje, w trakcie których grad kul zmienia się w salwy śmiechu.

Bezpłatny spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych. Obowiązują jedynie wejściówki, które należy odebrać w B-CKiP (Lubiewo, ul. Witosa 1). Tam też odbędzie się teatralna uczta. Start o godzinie 16:00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%