Zamknij
REKLAMA

ZAPOWIEDŹ: Zlot Tuchola Night Team i pomoc dla Zosi!

15.05, 30.09.2022 (pp) Aktualizacja: 13.02, 02.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich, nie tylko zmotoryzowanych, aby odwiedzili w niedzielę tucholski, dawny stolbud. Pożegnanie sezonu organizuje Tuchola Night Team. Bohaterką zlotu będzie chorująca na SMA Zosia Szcześniewska. Bardzo głośno jest o niej i jej tacie, który właśnie pieszo podąża z Zakopanego na Hel. 2 października będzie w Tucholi.

Tuchola Night Team to grupa pasjonatów motoryzacji, która na nasze łamy trafiła wiosną tego roku. Zaczęła działać jednak dużo wcześniej. Kilka miesięcy temu jej założyciel Michał Szwinkowski stwierdził, że warto pokazać się w takich mediach jak właśnie "Tygodnik Tucholski", by wytłumaczyć wielu mieszkańcom powiatu, na czym polega działalność ekipy. Głośne samochody, nocne spotkania i tajemnicze objazdy ulicami miasta to nie wszystko. Przede wszystkim TNT, która istnieje w symbiozie z podobnymi grupami z innych części regionu, to świetny przykład motoryzacyjnej pasji, dbałości o detale, integracji fanów aut, fachowego tuningu itd. 

Zjeżdżają się dla Zosi i zapraszają wszystkich

Przekonać będzie można się o tym podczas zamknięcia sezonu. Te odbędzie się na tucholskim, dawnym stolbudzie 2 października, w najbliższą niedzielę. Co najważniejsze, impreza będzie miała ścisły charytatywny cel. To zbiórka środków dla Zosi Szcześniewskiej, która choruje na SMA. Co ciekawe, akurat tego dnia w Tucholi pojawić ma się jej tata. Aktualnie bardzo głośno jest o jego wyczynie. Pieszo przemierza całą Polskę, by nie tylko nagłaśniać akcję skierowaną dla córki, ale też zwraca uwaga na generalny problem dostępności leku na jej chorobę - nazywanego "najdroższym lekiem świata".

Od godz. 14:00 w niedzielę na stolbudzie

Niedzielny zlot na stolbudzie rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa wiele godzin. "Grill, dobra muza, konkursy, losy oraz jak zawsze strefa drift taxi" - zapowiadają organizatorzy. To wydarzenie ma charakter imprezy prywatnej, ale w pełni otwartej. Obowiązują wejściówki. 

LINK DO WYDARZENIA - FACEBOOK

AKCJA I ZBIÓRKA DLA ZOSI SZCZEŚNIEWSKIEJ. CEL - NAJDROŻSZY LEK ŚWIATA - SIEPOMAGA.PL

((pp))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%