Zamknij

Dobrane szczegóły wnętrz tworzą ich klimat

13:51, 28.07.2021 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Każdy z nas marzy o idealnym wnętrzu, które pozwoli na zasłużony odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Dobór odpowiednich akcesoriów i dodatków stwarza nierzadko wiele dylematów. Ogromny wybór mebli czy dekoracji wnętrz, sprawia, że urządzając nasz dom czy mieszkanie musimy mieć przemyślany koncept. Często skupiamy się na wypoczynku, komodzie, szafach czy firanach. Jak mówi staropolskie przysłowie " diabeł tkwi w szczegółach". Bez zadbania o drobne detale nasze wnętrze nie będzie prezentowało założonego przez nas stylu i charakteru. 

Kontakty okrągłe 

Kontakty okrągłe, chociaż znane od wielu lat, w ostatnim czasie przeżywają drugą młodość. Wykorzystywane zarówno do mieszkań i wnętrz prywatnych, jak i do restauracji, barów czy klubokawiarni. Ich zastosowanie na efektownych ścianach w ekstrawaganckich barwach pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt. 

Klasyczny styl w nowoczesnej formie 

Decyzja na wybór kontaktów okrągłych będzie strzałem w dziesiątkę dla wnętrz w stylu vintage. Kontakty okrągłe mogą poszczycić się ponad stu letnią obecnością na rynku. To świadczy o ich funkcjonalności i pięknie, które wciąż zachwyca nowych klientów. Produkty pomimo klasycznemu projektowi, tworzone są z nowoczesnych i innowacyjnych materiałów, dzięki czemu są po prostu unikalne. 

Jakość 

Kontakty okrągłe to sprzęt najwyższej jakości. Niektóre nasze produkty, w związku ze współpracą z niemiecką firmą Rosenthal tworzone są z porcelany. To wyjątkowe i unikatowe rozwiązanie na skalę światową. Dzięki niezwykłej  dbałości o jakość, oferowany sprzęt doda niesamowitego szyku do naszych wnętrz. 

Funkcjonalność w połączeniu z oryginalnością 

Kontakty okrągłe nie dość , że wyjątkowo oryginalnie prezentują się na tle innych, to są wysoce funkcjonalne. Charakterystyczne kontakty z obracanym przełącznikiem wewnątrz służą nam przez wiele lat, w doskonałej sprawności.

Akcesoria 

Do kontaktów okrągłych w stylu vintage dostępne są także idealnie dopasowane ramki osłonowe, które dbają o utrzymanie czystości ścian wokół kontaktu i stanowią dodatkową dekorację. Wykonywane są w kolorze biały i czarnym, podobnie jak obudowy urządzenia. Najpopularniejsze są ramki pojedyncze. Produkuje się także ramki wielokrotne. 

Szerokie zastosowanie 

Kontakt okrągły nie jest przeznaczony jedynie do włączania i wyłączania oświetlenia. Można je wykorzystywać również jako włącznik to uruchamiania innych urządzeń czy jako gniazda do podpinania odbiorników elektrycznych. 

Każdy z nas posiada swój własny, indywidualny gust. Kontakty okrągłe świetnie wpisują się w klimat PRL-u i stylu vintage. Jeśli poszukujemy akcesoriów, które pomogą nam w stworzeniu klimatu dawnych czasów, prezentowane urządzenia elektryczne spełnią nasze oczekiwania. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%