Zamknij

Aranżacja wnętrz - modne dekoracje z włóczki

10:06, 17.07.2020 | materiały partnera

Szukając ciekawych rozwiązań aranżacji wnętrza, które są bardzo proste do realizacji, zwróć uwagę na dekoracje z włóczki. Zyskują one coraz większą popularność, ponieważ są tanie w wyrobieniu, można je zrobić samodzielnie, zawsze są unikatowe i stylowe. Wystarczy trochę skoncentrować się i pomyśleć, jak można wykorzystać ten materiał i ozdobić swoje mieszkanie lub biuro, a następnie wejść do sklepu internetowego i zamówić włóczki odpowiednich kolorów.

Popularne bombki z włóczki

Pierwsze, co przychodzi na myśl, kiedy wspominamy o takich dekoracjach. Są do użytku wielorazowo i nadają się do sypialni, sali na wesele lub urodziny, do kuchni lub do pokoju dzieci. Oczywiście, za pierwszym razem nie da się zrobić idealnej kuli, ale trochę cierpliwości i na pewno będzie widoczny progres. Polecamy wypróbować każdemu i eksperymentować z kolorami i rozmiarami. Dobrym i oryginalnym pomyłem jest również wykonanie bombki wokół żarówek – zrobi niesamowitą atmosferę zarówno w pokoju, tak i na balkonie.

Ramki na zdjęcia lub obrazy

Masz w domu dużo zdjęć lub obrazów wiszących na ścianach i stojących na półkach? Warto pomyśleć o ozdobieniu ramek. Najprostsza dekoracja dla początkujących: po prostu owijamy ramkę włóczką i otrzymujemy gotową ładną ozdobę na zdjęcie. A do tego modną dekorację wnętrz. Kolorowe włóczki do zdobienia ramek i nie tylko znajdziesz na https://zamotane.pl.

Ściany wiszące w stylu boho

Niestandardowe podejście: wprowadzamy styl boho do mieszkania. Możemy wykorzystać włóczki różnego koloru i składu. W tym przypadku w pełni wykorzystajmy swoją fantazję i możliwości. Możemy pracować z wieloma kolorami i wzorami – wszystko, co przychodzi nam do głowy, możemy wdrożyć w życie. Ozdobę w stylu boho wykonają zarówno zaawanowani, jak i początkujący, wystarczy tylko zacząć i rozwijać swoje umiejętności, a wiele inspiracji i wytycznych zawsze znajdziemy w sieci.

Dywaniki dodadzą charakteru

Wyrazisty dywan to uniwersalna opcja dla każdego wnętrza. Bardzo proste w wykonaniu i ładne dywaniki staną się niesamowitym akcentem wnętrza. Tak jak i w przypadku ścian – możemy pracować z wieloma kolorami, wzorami i stylami – nie ma żadnych ograniczeń. Dywan dostosowujmy do motywu pomieszczenia i cieszymy się z modnej dekoracji. Nowoczesne podejście do projektowania dyktuje zasady, w których dominuje unikalny ręcznie robiony styl. Piękne detale w postaci takiego dywanu w spokojnych kolorach nadają wnętrzu integralności i przytulnej harmonii.

Zawsze chcemy udoskonalić projekt ciekawymi detalami. Jeszcze lepiej, jeżeli te dekoracje zrobimy własnoręcznie. A to zajęcie jest bardzo ekscytujące i praktyczne, a oprócz tego – nie zajmuje wiele czasu i pieniędzy. Ludziom, ceniącym unikatowość i ożywienie wnętrza, na pewno te modne dekoracje na pewno przypadną do gustu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop