Zamknij

Zabiegi kosmetyczne na dłonie. Sprawdź na co się zdecydować

12:59, 20.09.2019 | Materiały partnera
Skomentuj

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że dłonie są prawdziwą wizytówką człowieka. Przy pierwszym spotkaniu jak i każdym kolejnym witamy się poprzez podanie ręki drugiej osobie. Z kolei w trakcie rozmowy dość mocno nimi gestykulujemy. Właśnie dlatego są one cały czas na widoku. Jak sprawić, by dobrze o nas świadczyły?

Zabiegi kosmetyczne regenerujące dłonie

Na samym początku kosmetyczka musi ocenić kondycję skóry. Po tym jak sprawdzi jakie są jej aktualne potrzeby zdecyduje na jakie zabiegi warto postawić. Najczęściej kurację rozpoczynają procesy nawilżające i regeneracyjne. Sprawiają one, ze skóra staje się bardziej sprężysta, jędrna, a także aksamitnie gładka. Można również zdecydować się na likwidację przebarwień. Ten proces jest jednak nieco dłuższy i nie należy spodziewać się, że wystarczy jeden zabieg do uzyskania pożądanych efektów. Podobnie wygląda kwestia redukowania oznak starzenia. Do ich likwidacji lub przynajmniej sporej redukcji potrzebnych jest co najmniej kilka wizyt u kosmetyczki.

Zabiegi kosmetyczne – manicure

Nie da się ukryć, że zabiegi kosmetyczne ściśle kojarzone są z popularnym manicure. Prawdopodobnie jest to najczęściej wybierany zabieg w salonach urody. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest on idealny dla każdej grupy wiekowej jak i płci. Mężczyźni zazwyczaj korzystają z podstawowej wersji. Mowa tutaj o piłowaniu paznokcia, wygładzaniu jego powierzchni, a także usuwaniu narastających skórek. Z kolei kobiety wybierają opcje rozbudowane o malowanie płytki paznokcia i to różnymi sposobami. Najbardziej popularne są manicure: klasyczny, hybrydowy, żelowy, akrylowy oraz tytanowy. Na ich temat można znaleźć wiele informacji zarówno w internecie jak i na stronach salonów takich jak https://nowacka.com.pl/nasze-zabiegi/. Zabiegi kosmetyczne skupiające się na okolicach paznokcia są niezwykle istotne. Spowodowane jest to estetyką, bowiem zadarte, poranione, czy po prostu suche skórki okalające lub nachodzące na paznokcie są bardzo nieatrakcyjne wizualnie. Mogą również utrudniać funkcjonowanie posiadającym je osobom. Warto jednak pamiętać, że zabiegi kosmetyczne na dłonie nie kończą się na manicure. Przynajmniej raz na jakiś czas warto nałożyć dobrą maseczkę, czy wykonać delikatny peeling. Dzięki nim dłonie będą znacznie lepiej zregenerowane, gładsze,a co za tym idzie staną się dobrą wizytówką dla naszej osoby. Nie będzie już potrzeby ukrywania ich w kieszeniach, czy zimowych rękawiczkach.

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

PaulaPaula

0 0

Dla mnie zbawienny przy takiej skórze jest olejek cedrowy! Wsmarowuje go regularnie w skórę dłoni i moje ręce są w dużo lepszej kondycji niż wcześniej. Dodaje też kilka kropel do kąpieli, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym kiedy skóra jest szczególnie narażona na nadmierne przesuszenie. Z resztą tutaj możecie poczytać jakie jeszcze właściwości wykazuje olejek cedrowy: https://rycynowy.pl/olejek-cedrowy-wlasciwosci-zastosowanie/ . 20:45, 14.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KlaudiaKlaudia

0 0

Nie tylko dłonie wymagają regeneracji, zwłaszcza, że idzie zima. Ostatnio byłam w salonie kosmetycznym - Beauty Spot, bardzo przyjemne miejsce - żeby zrobić sobie taki jeden dzień rozpieszczania samej siebie. Każdej z nas się czasem należy :P 14:15, 15.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz