Zamknij

Zimne ognie – co warto wiedzieć na ich temat?

14.47, 21.09.2022 materiał partnera

Zimne ognie to świetna atrakcja, która jest bardzo często wykorzystywana podczas różnych przyjęć. Z tym rodzajem fajerwerków najczęściej możemy spotkać się na weselach, kinderbalach i imprezach sylwestrowych. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat zimnych ogni!

Popularne domowe fajerwerki (czyli zimne ognie) to imprezowa atrakcja, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na całym świecie. Podczas jakich imprez warto wykorzystać zimne ognie? Gdzie je kupić? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

Zimne ognie – jeden z najbardziej popularnych rodzajów fajerwerków

Zimne ognie to rodzaj fajerwerków, który jest często wykorzystywany przede wszystkim podczas wesel czy zabaw sylwestrowych. Zimny ogień ma formę cienkiego metalowego drucika pokrytego masą pirotechniczną. Po jego zapaleniu możemy zaobserwować piękne iskierki, które tworzą magiczny klimat podczas imprez. Dużą zaletą jest to, że zimne ognie mogą być bezpiecznie stosowane zarówno na zewnątrz, jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

Krótkie i długie zimne ognie – kiedy warto je wykorzystać?

Na rynku dostępne są zimne ognie o różnych długościach. W ofercie sprzedawców znajdziemy modele o długości od 16 do nawet 90 cm (im dłuższe, tym dłużej będą się palić). Zimne ognie znajdują zastosowanie jako atrakcja na wielu imprezach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz krótkie czy długie zimne ognie, za ich pomocą możesz stworzyć magiczną oprawę wyjątkowych chwil, takich jak np.:

  • Przyjęcie weselne - zimne ognie są prawdziwym hitem wesel. Zastosowanie tego rodzaju fajerwerków podczas imprezy pozwoli nam stworzyć spektakularny efekt, który z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich weselnych gości.
  • Impreza sylwestrowa – zimne ognie idealnie nadają się do podkreślenia magicznej sylwestrowej atmosfery.
  • Przyjęcie dla dzieci - zimne ognie to ciekawa atrakcja, która znakomicie sprawdzi się podczas każdego kinderbalu czy dziecięcej imprezy urodzinowej.

Gdzie kupić zimne ognie?

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić zimne ognie, zajrzyj do sklepów online, które oferują szeroki wybór produktów w świetnych cenach. Planujesz kompleksowe zakupy w zakresie imprezowych atrakcji? W ofercie sprzedawców internetowych znajdziesz nie tylko zimne ognie, ale także wysokiej jakości petardy i fajerwerki. Zanim skorzystasz z oferty konkretnego sklepu, pamiętaj, aby kupować produkty pirotechniczne pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych sklepów. Unikaj fajerwerków z niepewnych źródeł i wybieraj produkty, które posiadają polskie atesty bezpieczeństwa.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%