Zamknij

REKLAMA
1
00:00, 10.07.2019
Kredytobiorcy otrzymali od Banku kwotę 383 723,75 zł w roku 2007. Do stycznia 2019 r. spłacili 340 586,61 zł. Mimo to na dzień dzisiejszy kapitał kredytu w złotówkach wynosi 429 910,34 zł. Brzmi absurdalnie? To nie wszystko... kwota kapitału kredytu jest kwotą zmienną i ostatecznie kredytobiorcy nie wiedzą ile wyniesie ich zobowiązanie w całym okresie kredytowania, tj. do roku 2037. Kredyty waloryzowane kursem franka szwajcarskiego spędzają sen z powiek wielu rodzinom. Jak się z tym problemem uporać? Jakie podjąć kroki aby położyć kres tej absurdalnej sytuacji? Od lat „pionierzy” podejmują się walki sądowej z bankami. Do tej pory była to wycieczka w nieznane. Wiele jednak wskazuje na to, że szlaki zostały przetarte.
09:12, 14.05.2019
Zlecając firmie zewnętrznej realizację transmisji online z organizowanego przez Ciebie wydarzenia, oczekujesz maksymalnego profesjonalizmu, a mówiąc jeszcze dokładniej pewności i bezpieczeństwa. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które zlecają nam live streaming swoich eventów zwykle mają ten sam problem – bardzo się boją. Boją się gównie nieznanego, gdyż mimo dużej popularyzacji technologii do live streamingu wciąż słyszy się o problemach nękających duże komercyjne transmisje. Kłopoty z systemem pay per view, przepustowością łączy, atakami hakerskimi, przekładają się bowiem wprost na wrażenia widzów. Nie znaczy to jednak, że nie da się nad nimi zapanować i odpowiednio zabezpieczyć. Niestety za problemy te bardzo często odpowiadają sami usługodawcy, którzy w porę nie przewidują potencjalnych zagrożeń. Masz w planach swoją pierwszą transmisję online, a może szukasz nowej firmy dla swoich realizacji? Chcesz poczuć się choć trochę bezpieczniej? Zobacz o czym powinieneś pamiętać i co brać pod uwagę wybierając firmę realizującą transmisje online.
00:00, 26.04.2019
Osoby, które zaciągnęły kredyt waloryzowany kursem franka szwajcarskiego od lat walczą o rozwiązanie swojego problemu przed sądami powszechnymi w całej Polsce. Samo zagadnienie jest bardzo skomplikowane i stanowi wyzwanie zarówno dla pełnomocników, którzy reprezentują strony jak i dla samych składów orzekających. Teoretycznie badamy każdy przypadek z osobna. Jednak nie da się przejść do porządku dziennego nad faktem, że problem dotyka szerokich grup społecznych.
10:30, 11.02.2019
Niedawno minęła kolejna rocznica czarnego czwartku, kiedy to Bank Centralny Szwajcarii uwolnił kurs CHF w stosunku do Euro, a zobowiązania rzeszy polskich kredytobiorców znacznie wzrosły. Dziś kurs franka szwajcarskiego do złotego ustabilizował się i nie wykazuje tak dużych wahań jak kilka lat temu.
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone