Zamknij

Zmiany w powiatowej policji: przychodzą młodzi, odchodzą emeryci

12:47, 11.03.2021 | K.T
Skomentuj 4 policjantów rozstało się z mundurem po ponad 20 latach służby. Fot. KPP w Tucholi
REKLAMA

Z mundurem pożegnali się między innymi kierownicy posterunków w Śliwicach i Cekcynie. Nowi funkcjonariusze zasilą z kolei ogniwo patrolowo-interwencyjne, ale dopiero po szkoleniu.

W ostatnim czasie w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi, a także w podległych posterunkach, doszło do kilku zmian personalnych. Najpierw, w ostatnich dniach lutego, pożegnano 4 funkcjonariuszy, którzy rozstali się z mundurem po ponad 20 latach służby. Na emeryturę przeszli dwaj dyżurni KPP w Tucholi: Artur Wolanowski i Tomasz Janiak, a także kierownik Posterunku Policji w Śliwicach Waldemar Suszek oraz kierownik Posterunku Policji w Cekcynie Marcin Krajewski. Podziękowania za wieloletnią służbę składali im komendant powiatowy Wiesław Gapa wraz ze swoim zastępcą Marcinem Szulczykiem oraz wójtem gminy Cekcyn Jackiem Brygmanem. Emerytom przekazano również życzenia zdrowia i wytrwałości w realizacji życiowych planów.

Z kolei kilka dni później, w ubiegły czwartek (4 marca) odbyła się ceremonia ślubowania dwóch nowych stróżów prawa. Uroczystość odbyła się w sali tradycji KPP w Tucholi. Marcin Szulczyk przywitał nowych funkcjonariuszy i pogratulował wyboru zawodu. Teraz posterunkowi Patryk Ojdowski oraz Marcin Mazur zostali skierowani na szkolenie podstawowe do Szkoły Policji. Po jego ukończeniu powrócą do Tucholi, gdzie zasilą ogniwo patrolowo-interwencyjne.

Posterunkowi Patryk Ojdowski oraz Marcin Mazur.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%