We wtorek (12.11) tucholscy policjanci prowadzili akcję pn. "Trzeźwy kierujący". W jej ramach wyeliminowali z ruchu62-letniego mieszkańca Tucholi, który prowadził auto pod wpływem alkoholu.
W ramach prowadzonych wczoraj działań funkcjonariusze tucholskiej "drogówki" skontrolowali łącznie 389 osób. Jak się okazało w tym gronie jeden z kierowców prowadził samochód pod wpływem alkoholu.
Mundurowi zatrzymali nieodpowiedzialnego 62-latka na rogatkach Tucholi. Urządzenie pomiarowe wskazało, ze w jego organizmie znajduje się blisko 0,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze w trakcie weryfikacji danych kierującego ustalili również, że ten nie posiada prawa jazdy
- informuje Łukasz Tomaszewski, oficer prasowy KPP w Tucholi.
Mieszkaniec Tucholi będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie samochodem w stanie po użyciu alkoholu oraz bez wymaganych uprawnień.
3 0
W Tucholi widać, pijaków nadal mnogo. Miasto bez przyszłości za to z pijanymi mieszkańcami.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz