Zamknij

Narodowe Czytanie w Tucholi. To już nie tylko czytanie, a aktorskie próby - ZDJĘCIA

14:57, 07.09.2021 | Tekst i fot. Piotr Paterski
Skomentuj
REKLAMA

Przedstawiciele "Tygodnika Tucholskiego" w Narodowe Czytanie aktywnie włączają się od początku realizacji jej lokalnej odsłony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tucholi.

 Miał być dramat, tragedia, wyszła komedia - podsumowała w sobotę na finał, pół żartem pół serio, Hanna Szramka, dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tucholi. Zarówno ona, jak pełna obsada biblioteki, dbała o to, by każdy uczestnik wspominał sobotnie spotkanie jak najlepiej. A krótki opis w wyżej cytowanym podsumowaniu wręcz idealnie pasuje do lektury, nad którą pochylili się zebrani. To "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej, która łączy wszelkie dramatyczne podgatunki. I daje wielkie pole do aktorskiego popisu. VIP-y czy redaktorzy (w tym niżej podpisany) bardzo dobrze czuli się w dynamicznych dialogach, w których siarczystego humoru i przewrotnej fabuły nie brakuje. 

Pełną relację z "Narodowego Czytania", którego lokalna odsłona odbyła się w Tucholi w sobotę znajdziesz w najnowszym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego"". Ukaże się ono 9 września. Tu zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%