Zamknij

Piknik seniorów tym razem w Brdzie FOTORELACJA

14:17, 30.07.2021 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku miała miejsce już 24. edycja imprezy organizowanej przez Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tucholi. Seniorzy rokrocznie spotykają się, aby wspólnie świętować, wykorzystując przy tym letnią aurę.

Tym razem członkowie PZERiI wybrali się poza miasto. 28 lipca spotkali się w urokliwej miejscowości Brda, rzecz jasna nad rzeką Brdą, praktycznie na samej granicy województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Dzięki temu Powiatowy Piknik Integracyjny odbył się w wyjątkowych okoliczności przyrody, wśród wysokich drzew, licznych stawów i drewnianych zadaszeń – na terenie pola namiotowego i Baru "Mewa".

Przygotowany dla seniorów parkiet momentami był wręcz oblegany. W przerwach między tańcami rozmowy toczyły się z kolei przy biesiadnych stołach. Nie zabrakło rzecz jasna stałych punktów programu. Podczas imprezy musiały pojawić się różnego rodzaju integracyjne gry i zabawy, które tradycyjnie już poprowadziła Jolanta Bągorska. Ponadto w Brdzie zaprezentował się zespół Kasztelanki, prowadzony przez Marcina Kiedrowskiego.

Więcej o pikniku przeczytasz w kolejnym numerze "Tygodnika Tucholskiego". Już teraz zamieszczamy poniżej sporo zdjęć z Brdy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MarekMarek

0 0

Niech się bawią. Dziś emeryci mają się dobrze, dodatkowe pieniądze regularne podnoszenie emerytur, często mają lepiej niż pracujący. 16:40, 01.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%