Zamknij

Tuchola: Powiatowy Dzień Dziecka i nie tylko... FOTORELACJA

17:42, 02.06.2021 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

To było nie tylko spotkanie z dziećmi, ale także z całymi rodzinami i osobami niepełnosprawnymi. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi zaprosiło mieszkańców na imprezę "3 w 1"!

Luzowanie pandemicznych obostrzeń pozwoliło zorganizować wydarzenie, które w mieście znane jest od lat. Dokładnie 1 czerwca, przy nowo wybudowanym Powiatowym Centrum Wsparcia (Tuchola, ul. Kościuszki 16) odbyła się impreza "3 w 1": Powiatowy Dzień Dziecka, Dzień Rodzicielstwa Zastępczego i Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Po wielomiesięcznym lockdownie i zamknięciu w domach, chętnych do zabawy zdecydowanie nie brakowało.

Jak to bywa podczas takich imprez, na najmłodszych czekało wiele kolorowych atrakcji. Nie zabrakło gier i zabaw z nagrodami, stoisk promocyjnych różnych instytucji i miejsc, gdzie dzieci mogły rozwijać swoje artystyczne (głównie plastyczne) talenty. Ponadto w niektórych namiotach na gości czekało pyszne jedzenie.

Podczas festynu odbyła się loteria fantowa, a także kilka licytacji z darowiznami od sponsorów. Organizatorzy zbierali środki dla stowarzyszenia "Jak w rodzinie". Pieniądze są niezbędne do wkładów własnych przy realizowanych projektach dotyczących rehabilitacji dzieci i młodzieży.

Więcej na temat wydarzenia napiszemy w kolejnym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego". Poniżej publikujemy fotorelację z imprezy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%