Zamknij
REKLAMA

W Kęsowie walentynkowy koncert z nagrodami

11:55, 11.02.2021 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Będzie okazja na złożenie wyjątkowych życzeń, a także zdobycie nagrody niespodzianki za zdjęcie zrobione podczas kolacji we dwoje. Już w najbliższą niedzielę przypada Święto Zakochanych. WDK w Kęsowie organizuje z tej okazji koncert on-line.

Walentynek nie da się obchodzić na odległość, prawda? Nie zmienia to jednak faktu, że tegoroczne kolacje zakochanych będą musiały odbyć się w domowych "restauracjach". Obowiązujące niezmiennie ograniczenia nie pozwalają na wyjście do tych prawdziwych kawiarni i lokali. Dlatego Wiejski Dom Kultury w Kęsowie postanowił zadbać o odpowiedni klimat podczas domowego Święta Zakochanych. Wraz z zespołami muzycznymi z powiatu tucholskiego organizuje koncert walentynkowy on-line pt. "Bo to miłość...". Swoją premierę będzie miał rzecz jasna 14 lutego (niedziela) o godz. 17:00 na kanale YouTube Wiejskiego Domu Kultury w Kęsowie.

Kto wystąpi na wirtualnej scenie? Organizatorzy zaprosili do współpracy: Jerzego Porębskiego, Radosława Januszewskiego, Andrzeja Nowaka, Tomasza Kotowskiego, Radosława Megera, a także zespoły Bronzo oraz Jakniemytokto. Chcesz podczas koncertu złożyć życzenia ukochanej osobie? WDK umożliwia przesyłanie dedykacji, które ukażą się na filmie. Treść życzeń należy wysyłać w wiadomości prywatnej na Facebooku Wiejskiego Domu Kultury do 12 lutego (piątek). To jednak nie wszystko. Dodatkowo ogłoszony został konkurs na zdjęcie walentynkowe. Na Facebooku, w komentarzach pod postem z linkiem do filmu, oglądający mają za zadanie wstawiać zdjęcia z kolacji walentynkowej. Jak zapewniają organizatorzy, na najciekawsze propozycje czeka nagroda rzeczowa do odbioru od poniedziałku w WDK. Zwycięzca podany zostanie w komentarzu pod zdjęciami. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%