W Śliwicach odbędzie się wernisaż fotografii autorstwa Janusza Nadarzyńskiego. To tutejszy, dobrze znany wszystkim mieszkaniec, z nieodłączonym aparatem w ręku.
Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii Janusza Nadarzyńskiego. Wernisaż zaplanowano na 30 kwietnia (czwartek) w sali widowiskowej.
Większość z państwa kojarzy zapewne pana Janusza, który na swoim skuterku przemierza okolicę w poszukiwaniu ciekawego kadru, wyjątkowego ujęcia czy przyrodniczej ciekawostki.Czasem niepozornej rzeczy czy budynku, która regularnie fotografowana pokazuje upływ czasu i zachodzące w okolicy zmiany na lepsze, a czasem niestety na gorsze
– zachęca do udziału w wernisażu Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach. Podkreślmy, że wydarzenie współorganizują córki autora zdjęć: Magdalena Lipkowska i Monika Czarnowska.
Janusz Nadarzyński to wnikliwy obserwator rzeczywistości zatrzymujący na zdjęciach ważne dla lokalnej społeczności chwile. Na jego fotografiach można zobaczyć ludzi, których już nie ma i pejzaże pamiętane już tylko przez nielicznych. W końcu niektóre śliwickie pola uprawne zmieniły się w osiedla z ustawionymi w równej linii domami. Nadchodząca wystawa Janusza Nadarzyńskiego nosi tytuł „Wokół nas”. W jej skład wejdą zdjęcia o tematyce przyrodniczej.
Wystawie towarzyszy koncert
W tym samym czasie w sali widowiskowej śliwickiego GOK-u wystąpią z wiosennym repertuarem wokalistki Regionalnej Akademii Piosenki, które rozwijają umiejętności pod opieką Andrzeja Żółkosia. Na scenie wystąpią: Lena i Marcelina Babińskie, Wiktoria Barecka, Lena Klin, Eliza i Katarzyna Kożuch, Julia Rajca, Lena Rohozińska, Maja Talaśka, Kamila Wilkowska oraz Emilia Zwolińska.
Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz