Zamknij

Tucholanka i inni organizują w najbliższą niedzielę mikołajki, na których można pomóc choremu dziecku. Dołącz!

11.28, 29.11.2022 . Aktualizacja: 15.08, 29.11.2022
Skomentuj Warto przyjść na wydarzenie, by włączyć się w szeroki krąg ludzi o dobrym sercu, a przy okazji dobrze się zabawić.
REKLAMA

Podczas mikołajek organizowanych przez Tucholankę 4 grudnia będzie okazja, by wykazać się sercem i wspomóc chore na SMA dziecko. Zosia z Wałdowa czeka na Waszą pomoc!

Przez dwie niedzielne godziny 4 grudnia będzie można pożytecznie bawić się i wykazać sercem. Wśród atrakcji organizatorzy zapowiadają m.in.: fabrykę św. Mikołaja, malowanie buziek, występy artystyczne, loterię (główną nagrodą będzie smartfon marki Samsung). Będzie można odwiedzić fotobudkę, uprzyjemnić czas w świątecznej kawiarence, poskakać na dmuchanym zamku. Start imprezy o nazwie „Sportowi Mikołaje dla Zosi” w najbliższą niedzielę (4 grudnia) o godzinie 13.30 w hali sportowej na ul. Warszawskiej 17 w Tucholi. Organizatorzy zapraszają całe rodziny i proszą, by pamiętać o obuwiu sportowym podczas korzystania z hali i parkietu. Zapewniają świąteczny i radosny nastrój.

W akcję na rzecz chorego dziecka dołączają się: MLKS Tucholanka Tuchola, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi, PKS Unitas, SP 1 w Tucholi, Agencja Artystyczna TOMA-ART, Szkoła Języka Angielskiego "Let's Play English", Cross Akademia, Dariusz Szumała.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%