Zamknij

Zuzanna Nowacka wśród najlepszych w Polsce!

13.29, 01.11.2022 Jarosław Kania, fot. nadesłane Aktualizacja: 13.35, 01.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Rewelacyjne wieści dotarły do tucholskiego klubu piłkarskiego. Trener Marek Zienkiewicz odebrał pismo z Warszawy, które informuje o powołaniu Zuzanny Nowackiej do ścisłej kadry Polish Soccer Skills.

Wspomniana wyżej instytucja to - wedle różnych źródeł - profesjonalna fundacja stawiająca na młode talenty piłki nożnej w Polsce. Ludzie zajmujący się wypatrywaniem potencjalnych kadrowiczów organizują zgrupowania liczące tysiące młodych sportowców i spośród nich wybierają najlepszych.

Zuzanna  Nowacka to piłkarka, która ma już spore doświadczenie boiskowe, a jej rola na murawie jest szczególna - stoi na bramce. Jak mówi stare porzekadło piłkarskie, solidny bramkarz to pół sukcesu drużyny. Dostrzeżono to "na górze" i teraz czas na dalszy krok.

 - Zuzia znalazła się w ścisłym gronie najlepszych piłkarek w kraju na podstawie jej zaprezentowania się podczas obozów Polish Soccer Skills w 2022 roku - opowiada trener Marek Zienkiewicz. -  Tym samym dostała powołanie do reprezentacji WU14, czyli ścisłej kadry Polski dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych.

(...)

To fragment materiału o Zuzannie Nowackiej, który ukaże się w najbliższym numerze Tygodnika Tucholskiego, w czwartek 3 listopada. Nie przegap! 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%