Zamknij

Potrzebujesz prywatności, a nie możesz się zdecydować? Zobacz ofertę Domondo!

00:00, 09.11.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08:10, 09.11.2020

Na rynku wewnętrznych systemów okiennych królują żaluzje i rolety. Ich funkcjonalność jest jednak ograniczona, ponieważ oferują jedynie jeden sposób na zasłonięcie okna. Może zatem rolety plisowane firmy Domondo?

Upalne lato już dawno za nami. Teraz za oknem króluje jesień. Zmrok zapada szybciej, a my coraz więcej czasu spędzamy przy sztucznym oświetleniu.

Dla zachowania komfortu zasłaniamy okna. To daje nam przede wszystkim poczucie prywatności. Ekspertem w dziedzinie systemów okiennych jest Domondo. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór dekoracyjnych osłon okiennych, balkonowych, ogrodowych i elementów aranżacji okien.

Pośród bogatej gamy produktów okiennych firma oferuje między innymi rolety materiałowe, rzymskie, bambusowe, żaluzje aluminiowe, drewniane, firany, zasłony i akcesoria do montażu.

Żaluzje i rolety pozwalają jedynie na jeden sposób zasłonięcia okna. Rozwiązaniem mogą być więc rolety plisowane, czyli produkt stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, który zdecydowanie zyskuje na funkcjonalności.

- Plisy to najnowsze rozwiązanie, które dostępne jest od niedawna. Produkt zachwyca pod wieloma względami, jednak największą liczbę zwolenników zyskał dzięki funkcjonalności. Pojedynczy plisowany materiał, który podczas zwijania składa się w harmonijkę niczym wachlarz, montowany może być na różne sposoby: albo jako plisa wolnowisząca albo pomiędzy dwiema szynami przymocowanymi do ramy przyszybowej - poleca swoje produkty Domondo.

Zaletą zamontowania plisy jest jej nowatorski sposób obsługi. Specjalne systemy hamujące, sposoby montowania oraz pozostałe elementy obsługi pozwalają na poruszanie materiałem plisy po całym oknie. Daje to możliwość zwijania jej zarówno od dołu, jak i od góry okna.

Materiał plisy zamontowany pomiędzy dwiema listwami (górną i dolną) to rozwiązanie idealne do kuchni lub jadalni. Materiał zwijany i rozwijany jest za pomocą dwóch niewielkich rączek, znajdujących się przy górnej i dolnej krawędzi tkaniny, zapewniając tym samym zasłonięcie wybranego fragmentu okna. To oznacza, że rolety harmonijkowe mogą być tym, czego właśnie potrzebujesz.

Firma stawia na bogaty wybór kolorów, tkanin i wzorów, a także na ich wytrzymałość oraz wysoką jakość wykonania. Doskonałe produkty Domondo sprzedawane są w wielu wariantach – od transparentnych i przepuszczających światło, do tych zaciemniających, stanowiących trafione rozwiązanie do sypialni lub dziecięcego pokoju. Roleta składana wciąż przede wszystkim pozostaje lekka, a utrzymanie jej w czystości nie stanowi wyzwania – zazwyczaj wystarczy szczotka do kurzu lub odkurzacz.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%