Zamknij
REKLAMA

"Dziadowski płot" mógłby zniknąć!

09:06, 11.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W sprawie płotu burmistrz i radna mają rozmawiać z przedstawicielami PKP. Czy brzydka wizytówka zniknie z oczu mieszkańców Tucholi?

Sprawę ogrodzenia  należącego do PKP i biegnącego wzdłuż ulicy Czarna Droga poruszyła Barbara Śledź. Radna wspomniała o nim jako o "dziadowskim płocie", który w obecnych okolicznościach nijak nie pasuje do otoczenia. 

- Chodzi mi o remont ulicy Czarna Droga, który jak dobrze wiemy, był przez wszystkich wyczekiwany i niezwykle potrzebny. W tej chwili jest piękny chodnik, nowa nawierzchnia, nowe nasadzenia no i mały zgrzyt w postaci "dziadowskiego płotu", o którym już wcześniej wspominałam prosząc o jego usunięcie. Niestety ze strony PKP nie doczekałam się w tej kwestii żadnej odpowiedzi. Płot nie spełnia swojej roli w żadnym względzie. Jest zniszczony, skorodowany, pełen ubytków. Nie rozumiem, po co tam stoi. Wygląda paskudnie i stanowi brzydką wizytówkę miasta. Proszę o usunięcie tego paskudztwa z oczu ludzi - mówiła dosadnie podczas piątkowej sesji radna Śledź.

Poparcie w tej sprawie otrzymała do burmistrza Tadeusza Kowalskiego, który podobnie jak ona, przyznał krótko, że tego płotu nie powinno tam być.

Dodał, że w najbliższych dniach w urzędzie zapadną decyzję w sprawie organizacji uroczystości związanej z oficjalnym otwarciem przebudowanego i odnowionego dworca PKP.

- Obiecuję, że na to spotkanie zaproszę przedstawicieli PKP. Nie będziemy robić skandalu, ale myślę, że podczas rozmów nadarzy się okazja do tego, by porozmawiać o zniszczonym płocie, a nawet go pokazać. Zgadzam się z panią radną, że tak brzydkie ogrodzenie jakie musimy oglądać na skarpie nijak nie pasuje do odnowionej drogi. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

Tyle w temacoeTyle w temacoe

9 4

Pani radnej przeszkadza stary plot, moze z kolegami z rady ufundowac nowy. Plot nie zagraza bezpieczensywu, a ze stary, no coz... Dyktowac prywatnej formie wymiane plotu to juz absurd! Takimi *%#)!& zajmują sie wybitni radni. 09:37, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Brutalna prawda Brutalna prawda

13 3

Moze przy najbliższej okazji trzeba wymienic radną na lepszy model. Zeby nie czula sie jak ten stary plot, to wymienmy calą radę, w wiekszosci zasiedzialą od lat. Zwlaszcza to zmeczone grono pedagogiczne, zasiadające w radzie, czesto w wieku emerytalnym czas odeslac na zasluzony odpoczynek. 09:47, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Miłośnik TucholiMiłośnik Tucholi

8 1

Niestety kolejny remont tucholskich ulic w którym usuwane są drzewa i brakuje ścieżki rowerowej :( 11:27, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

   2023 2023

10 2

Wybory w przyszlym roku. Wtedy te gwiazdy inaczej będą rozmawiac z mieszkancami i sie do nich uśmiechać. 13:13, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LolikLolik

3 0

I ten kowalik. Ta persona. Człowiek o 2 twarzach 12:19, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Taka prawda Taka prawda

2 0

Kowalik, to temat rzeka. Usmieszki to tylko pozory. Mily nie byl nigdy, wie to kazdy, kto przez chwilę mial z Nim styczność chociaz w zslit. 14:03, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%