Zamknij

Zmiana na stanowisku oficera prasowego KPP w Tucholi

13:53, 07.06.2021 | K.T
Skomentuj Z lewej Łukasz Tomaszewski, z prawej Bartosz Wiese
REKLAMA

Bartosz Wiese opuszcza tucholską komendę i przenosi się do wojska. Na stanowisku rzecznika zastąpi go Łukasz Tomaszewski.

Stało się tradycją, że przy zmianie funkcjonariusza, który odpowiedzialny jest za przekazywanie informacji, czyli oficera prasowego, zawsze organizowaliśmy spotkanie z mediami. Tak jest i tym razem. Chcemy pożegnać ustępującego rzecznika, ale jednocześnie przedstawić jego zastępcę

– mówił dzisiaj (7 czerwca) podczas krótkiej konferencji komendant powiatowy policji w Tucholi Wiesław Gapa.

Od czerwca 2017 roku oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Tucholi był Bartosz Wiese – funkcjonariusz z niemalże 11-letnim stażem. Wiese na tym kończy pracę w policji. Niebieski mundur zamienia na ten w kolorze zielonym, od 8 czerwca zacznie pełnić służbę w 34. Chojnickim Batalionie Radiotechnicznym, będzie żołnierzem w sekcji wychowawczej.

W Tucholi na stanowisku oficera prasowego zastąpi go Łukasz Tomaszewski – policjant z 8-letnim stażem. W lutym 2021 roku objął on stanowisko asystenta ds. profilaktyki społecznej nieletnich i patologii. Teraz będzie dodatkowo odpowiedzialny za przekazywanie informacji mediom.

Więcej na ten temat napiszemy w kolejnym numerze "Tygodnika Tucholskiego".

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%