Zamknij
REKLAMA

"Tuchola Park" - w tej chwili prace realizowane są w obiektach

11:10, 21.04.2021 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Otwarcie "Tuchola Park" zaplanowane jest po letnich wakacjach. Inwestor z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju i związane z tym ograniczenia, również te urzędowe, zastrzega możliwość zmiany terminu na inny. - Nie zakładamy jednak, by odbyło się to później niż do końca bieżącego roku - mówi prezes zarządu. 

"Tuchola Park" powstaje przy ulicy Świeckiej. Mieszkańcy miasta z wielką uwagą śledzą kolejne działania realizowane na tym terenie przez Gzella Investments w ramach szeroko zapowiadanych inwestycji. Po wzniesieniu hali, gdzie pracowało wiele ekip budowlanych główne prace w tej chwili przeniosły się do wnętrza obiektu. W związku z tym z zewnątrz nie widać tak spektakularnych zmian, jakie można było obserwować jeszcze kilka miesięcy temu. Obserwatorzy zaczęli zastanawiać się, dlaczego prace spowolniały. Odnosząc się do pytań "Tygodnika Tucholskiego", prezes Zarządu Gzella Investments Marlena Sprada uspokaja, że prace realizowane są zgodnie z określonym harmonogramem.

- Wzniesiony obiekt pod "Tuchola Park" o powierzchni 8000 m2 jest w stanie budynku, który jest adaptowany do standardów najemców - informuje Marlena Sprada. - Otwarcie Tuchola Park zaplanowane jest po letnich wakacjach, czyli na III kwartał 2021 r. Z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju i związane z tym ograniczenia, również te urzędowe, zastrzegamy możliwość zmiany terminu na inny. Nie zakładamy jednak, by odbyło się to później niż do końca bieżącego roku.

Prezes Zarządu Gzella Investments dodaje, że połowa  spośród zaplanowanych w "Tuchola Park" ponad 20 sklepów zostanie przeznaczona dla rodzimych sklepikarzy, co spotkało się z dużą aprobatą lokalnych handlowców.

- Spowoduje to, że mieszkańcy Tucholi poza zakupami w topowych, sieciowych, dużych sklepach zrobią zakupy w jednym miejscu również u swych ulubionych, znanych od wielu lat, sprawdzonych zarówno co do oferty wyrobów, jak i produktów lokalnych handlowców z Tucholi i okolic.

Co z pracą w "Tuchola Park"?

Mieszkańcy Tucholi i okolicznych miejscowości, którzy interesują się rozwojem sytuacji i budową "Tuchola Park", coraz bardziej interesują się również możliwością pracy w tym miejscu. Telefonicznie pytają o to również redakcję "Tygodnika". Jak się okazuje, tę konkretną sprawę warto śledzić na bieżąco - indywidualnie.

- Nasi najemcy korzystają z własnych firm rekrutujących pracowników i w odpowiednim czasie, z reguły 2 miesiące wcześniej pozostawiają ogłoszenia - banery w miejscowości, w której rekrutują osoby chętne do pracy - odpowiada Marlena Sprada.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%