Zamknij

Niezwykły ogród pana Mirosława - ZDJĘCIA

13:20, 29.07.2020 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Wejścia na posesję strzeże średniowieczny rycerz. Im dalej, tym ciekawiej. W ogrodzie pana Mirosława stoją wieża Eiffla, Krzywa Wieża, Statua Wolności, zamki. Swój "pałac" ma tu nawet pies.

- Chyba nie ma już dla mnie ograniczeń. Jestem w stanie odtworzyć niemal każdy obiekt. Podjąłbym się każdego, oprócz Angkor Wat. Budowa tak dużego kompleksu świątynnego zajęłaby mi z 20 lat

- mówi Mirosław Przygoda z Łosin.

Dziś w jego ogrodzie stoją m.in. pomniejszone kopie Krzywej Wieży z Pizy, Statuy Wolności z Nowego Jorku czy wieży Eiffla z Paryża. Wszystkie wykonał własnoręcznie. A to jeszcze nie koniec. Powstaje kolejna, rozpoznawalna na całym świecie budowla: Burdż al-Arab, najdroższy budynek w Dubaju. Wyjątkowy ogród przyciąga turystów z całej Polski.

Więcej o pasji pana Mirosława piszemy w nowym numerze. Poniżej można znaleźć galerię zdjęć wyjątkowych rzeźb wykonanych przez mieszkańca Łosin.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

YetiYeti

1 0

Pan musiał się zainspirować parkiem miniatur w małej miejscowości Krajno w woj.świetokrzyskim.tam też polecam się wybrać jeśli ktoś lubi taką sztukę. 15:58, 29.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz