Zamknij
REKLAMA

Placówki kultury gminy Gostycyn wznawiają działalność

10:22, 22.05.2020 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Działalność wznawia m.in. Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie, Wiejski Dom Kultury w Wielkiej Kloni oraz świetlice w Pruszczu i Przyrowie.
 

Na to, by działalność wznowiły kolejne ośrodki kultury, czyli pozostałe świetlice trzeba jeszcze chwilę poczekać. To samo dotyczy realizacji całej, bogatej oferty kulturalnej. 
- Odmrażanie” będzie się odbywało stopniowo – tak mówi szefostwo Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie, któremu podlegają placówki. 
Od poniedziałku, 25 maja działalność wznawia studio piosenki i konsultacje teatralne przy GOK-u. Oprócz tego otwierają się świetlice w Pruszczu i Przyrowie oraz Wiejski Dom Kultury w Wielkiej Kloni. 
- To na razie tyle. Prosimy o cierpliwość – mówią pracownicy kultury – Szykujemy dla Was kolejne niespodzianki – dodają.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

JawerJawer

0 0

Hahehi przecież to jest ciągle zamrożone i raz do roku na dni Gostycyna odmrażanie, a potem znowu hibernacja. 13:20, 24.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AbcdAbcd

0 0

Zajęcia odbywają się przez cały rok - nie tylko dla dzieci;) Wystarczy się zainteresować. A w zeszłym sezonie były 3-4 imprezy plenerowe. 17:32, 25.05.2020