Zamknij

Tuchola: FILMY Po każdym deszczu. Rzeka na Warszawskiej zalewa mieszkańców

17:00, 24.07.2019 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Na pierwszej stronie najnowszego "Tygodnika Tucholskiego" znajdziecie m.in. obszerny temat o zalewanym, po każdym deszczu, fragmencie ulicy Warszawskiej i cierpiących z tego powodu mieszkańcach.

To, co dzieje się na ulicy Warszawskiej (za skrzyżowaniem z ul. Pocztową w kierunku ul. Nowodworskiego) podczas opadów deszczu przypomina obrazy z terenów powodziowych. W trakcie opadów na fragmencie drogi powstaje jezioro, a przez posesję naszej Czytelniczki zaczyna płynąć rzeka. Kiedy samochody wjeżdżają w opisywane miejsce, na ulicy powstaje fala, a ta wywołuje potok wody płynący ze stromego wjazdu wprost na podwórko. O przejściu chodnikiem nie ma nawet mowy. Kobieta w wiadomościach do redakcji pisze, że „Tygodnik” jest „jedynym ratunkiem”.

Bardzo dokładnie zajęliśmy się sprawą. Udało nam się ustalić wiele konkretów, a to niejedyny problem zgłoszony do redakcji ze świeżo wyremontowaną DW 240. Mieszkańcy interweniują też w sprawie części ścieżki rowerowej, która wygląda jakby była... niedokończona. Poniżej możecie z kolei zobaczyć filmy, które przysłała nasza czytelniczka. Na drodze jest dosłownie jezioro, przez wjazd na posesję płynie rzeka...

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

Wiesław WleklińskiWiesław Wlekliński

2 0

Czekam na niezwłoczne oświadczenie wykonawcy i władz w tej sprawie!!! 00:49, 25.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wiesław WleklińskiWiesław Wlekliński

0 0

Z satysfakcją stwierdzam, że dokonano naprawy. Razem z parasolem poszliśmy zobaczyć, jak w czasie następnej ulewy działa spust deszczowy. Wygląda, że jest ok. Ale dlaczego od razu nie położono rur o większym przekroju?

12:34, 29.07.2019


JAJA

1 0

To już jest śmieszne, to miasto, ta władza i wykonwacy. Wyremontowano ulicę i teraz pewnie będzie pruta na nowo w celu poprawy systemu odprowadzania wody...brawo!!! Jak to załatają "nasi" to mamy dziury na kolejne 10 lat 16:51, 26.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZainteresowanyZainteresowany

1 0

Nie tylko na tej trasie są utrudnienia. Przed przebudową też były takie kłopoty. Droga z cegielnianej na budowlaną można było przed przebudową przejechać a teraz po wielkich modernizacjach niema przejazdu. Tym też się zainteresujcie. Właściwie dla kogo wyremontowano drogę na stolbud?
22:57, 27.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lewarlewar

0 0

Lewoskręt za polo na osiedle ul warszawska
Zabrakło farby??
Pomysłu?
Pieniędzy?? 07:09, 28.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

www.eu-transport.plwww.eu-transport.pl

0 0

W Bydgoszczy też mamy podobnie na ul.Grunwaldzkiej. 11:27, 16.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA