Zamknij

Tuchola: Potyczki dzieci, studentów, rodziców i seniorów - ZDJĘCIA

18:42, 13.04.2019 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Impreza odbyła się w wczoraj (12 kwietnia) pod egidą Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi oraz Uniwersytetów Pierwszego i Trzeciego Wieku. Do zabawy przyłączyli się również rodzice oraz całe grono przyjaciół.

Konkurencje poprowadził rektor uczelni - Krzysztof Kannenberg. Jeśli będziecie oglądać galerię zdjęć, to pojawia się na nich w berecie i kombinezonie w paski. Sędzią głównym był dziekan uczelni - Zdzisław Markuszewski. Widoczny tuż przy zawodnikach, w dresie.

Zespoły miały do pokonania różne zadania - biegi, skoki, kozłowanie piłki, slalom, a nawet skok przez kozła i bieg pod płotkami. Wszyscy poradzili sobie z zadaniami na piątkę zbierając kolejne punkty. Chodziło bowiem o zdobycie pucharu rektora. Ten udało się wywalczyć drużynie żółtej. Nagrodę odebrała najmłodsza zawodniczka i zarazem kapitan zespołu.

Sportowym zmaganiom towarzyszyły występy artystyczne i taneczne. Publiczność mogła podziwiać śliwickie mażoretki oraz zespół Insomnia. Na scenie pojawiły się też przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Tucholi, tanecznie uzdolniona grupa ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Tucholi i Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii, która najlepiej odda to, co działo się począwszy od piątkowego popołudnia do wieczora na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi.  

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz