Zamknij

Zobacz, jakie atrakcje czekają dzieci podczas ferii w Cekcynie

12:53, 09.01.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj

Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie organizuje płatne zajęcia dla dzieci podczas ferii zimowych. Poniżej przedstawiamy program zaplanowanych atrakcji.

Do 11 stycznia trwają zapisy dzieci, chcących wziąć udział w zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie podczas ferii zimowych. Pierwszy tydzień uczestnictwa kosztuje 65 zł od dziecka. Liczba miejsc jest ograniczona. W zajęciach mogą brać udział dzieci od 6 lat wzwyż.
Pierwszy tydzień: karaoke, szachy
Pierwszym punktem zajęć w poniedziałek, 14 stycznia będą "konstruktorsko-manualne szachy - ogólne zasady gry, tworzenie dużej planszy, wykonywanie figur szachowych". Dzieci wezmą też udział w warsztatach robienia mydła, "balonowych cudów" oraz prac z gipsu. Przewidziano też zabawy animacyjne. We wtorek, 15 stycznia dzieci również zajmą się szachami. Potem przyjdzie czas na karaoke i zabawy animacyjne. Każdy będzie mógł zagrać w Super Mario i FIFĘ na dużym ekranie. Kolejnego dnia organizatorzy przewidują taneczne show oraz ognisko z kiełbaskami. Dzieci wezmą też udział w grze terenowej "Wyprawa z Rochem i Roszkiem". Smakowicie w GOK-u może być w czwartek. Tego dnia dzieci pobawią się w Masterchefów. Odbędzie się też spotkanie z policjantem. Zaplanowano również "nockę", w programie której są: bal karnawałowy, konkursy, zabawy animacyjne, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej i bajka na dużym ekranie. W piątek dzieci wstaną o godz. 8.00 i zaraz po pobudce wezmą udział w zajęciach z porannej gimnastyki. Śniadanie zaplanowano na godz. 9.00. Potem dzieci pójdą do domów.

Drugi tydzień: kolejna porcja wrażeń
W drugim tygodniu ferii zaplanowano wyjazdy. Odbędą się one, jeśli zbierze się trzydziestoosobowa grupa uczestników. GOK pobiera opłatę z możliwością zwrotu, jeśli wycieczki się nie odbędą. W wyjazdach mogą wziąć udział dzieci od 7 lat wzwyż. W poniedziałek, 21 stycznia w godzinach od 10.00 do 14.00 zaplanowano pobyt w Górniczej Wiosce w Pile. We wtorek, 22 stycznia dzieci będą miały okazje popływać w parku wodnym w Świeciu, a kolejnego dnia zaplanowano wyjazd do parku trampolin i Multikina w Bydgoszczy. W czwartek, 24 stycznia organizowany jest wyjazd do Grodziska Owidz, a w piątek organizatorzy ferii chcą zabrać dzieci do kręgielni w Tucholi i Muzeum Borów Tucholskich. Grupa pojedzie do miasta pociągiem.

Koszt i godziny wyjazdów dostępne są na www.cekcyn.pl. Aby zasięgnąć więcej informacji na temat ferii, wystarczy zadzwonić pod numer 523347576.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone