Zamknij
REKLAMA

Zobacz, jakie atrakcje czekają dzieci podczas ferii w Cekcynie

12:53, 09.01.2019 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie organizuje płatne zajęcia dla dzieci podczas ferii zimowych. Poniżej przedstawiamy program zaplanowanych atrakcji.

Do 11 stycznia trwają zapisy dzieci, chcących wziąć udział w zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie podczas ferii zimowych. Pierwszy tydzień uczestnictwa kosztuje 65 zł od dziecka. Liczba miejsc jest ograniczona. W zajęciach mogą brać udział dzieci od 6 lat wzwyż.
Pierwszy tydzień: karaoke, szachy
Pierwszym punktem zajęć w poniedziałek, 14 stycznia będą "konstruktorsko-manualne szachy - ogólne zasady gry, tworzenie dużej planszy, wykonywanie figur szachowych". Dzieci wezmą też udział w warsztatach robienia mydła, "balonowych cudów" oraz prac z gipsu. Przewidziano też zabawy animacyjne. We wtorek, 15 stycznia dzieci również zajmą się szachami. Potem przyjdzie czas na karaoke i zabawy animacyjne. Każdy będzie mógł zagrać w Super Mario i FIFĘ na dużym ekranie. Kolejnego dnia organizatorzy przewidują taneczne show oraz ognisko z kiełbaskami. Dzieci wezmą też udział w grze terenowej "Wyprawa z Rochem i Roszkiem". Smakowicie w GOK-u może być w czwartek. Tego dnia dzieci pobawią się w Masterchefów. Odbędzie się też spotkanie z policjantem. Zaplanowano również "nockę", w programie której są: bal karnawałowy, konkursy, zabawy animacyjne, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej i bajka na dużym ekranie. W piątek dzieci wstaną o godz. 8.00 i zaraz po pobudce wezmą udział w zajęciach z porannej gimnastyki. Śniadanie zaplanowano na godz. 9.00. Potem dzieci pójdą do domów.

Drugi tydzień: kolejna porcja wrażeń
W drugim tygodniu ferii zaplanowano wyjazdy. Odbędą się one, jeśli zbierze się trzydziestoosobowa grupa uczestników. GOK pobiera opłatę z możliwością zwrotu, jeśli wycieczki się nie odbędą. W wyjazdach mogą wziąć udział dzieci od 7 lat wzwyż. W poniedziałek, 21 stycznia w godzinach od 10.00 do 14.00 zaplanowano pobyt w Górniczej Wiosce w Pile. We wtorek, 22 stycznia dzieci będą miały okazje popływać w parku wodnym w Świeciu, a kolejnego dnia zaplanowano wyjazd do parku trampolin i Multikina w Bydgoszczy. W czwartek, 24 stycznia organizowany jest wyjazd do Grodziska Owidz, a w piątek organizatorzy ferii chcą zabrać dzieci do kręgielni w Tucholi i Muzeum Borów Tucholskich. Grupa pojedzie do miasta pociągiem.

Koszt i godziny wyjazdów dostępne są na www.cekcyn.pl. Aby zasięgnąć więcej informacji na temat ferii, wystarczy zadzwonić pod numer 523347576.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz