Zamknij

Tuchola-Czersk: 23-latka uderzyła matizem w drzewo - AKTUALIZACJA / ZDJĘCIA

09:24, 05.01.2018 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Do fatalnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś (piątek, 5 stycznia) tuż za Tucholą (droga wojewódzka na Czersk). Osoba jadąca z kierunku Kiełpina uderzyła w drzewo.

Daewoo Matiz rozbity na drzewie, rozcięty z jednej strony przez strażaków. Tak fatalny widok można było zastać dziś poruszając się ul. Czerską, tuż za Tucholą. Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło po godz. 6.00. Matiz jadący z kierunku Kiełpina uderzył w drzewo. Policja wstępnie ocenia:

- Osoba kierująca samochodem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze - mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi Bartosz Wiese.

Tą osobą jest 23-letnia mieszkanka gminy Tuchola. Służby medyczne zabrały ją do szpitala, jednak ze wstępnych informacji wynika, że obyło się bez bardzo poważnych obrażeń (PATRZ NIŻEJ - AKTUALIZACJA). Dodajmy, że kobieta była zakleszczona w pojeździe. Działania tucholskich strażaków pozwoliły ją wydostać. Kobieta jechała samochodem sama. Była trzeźwa.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia. 

AKTUALIZACJA

Mimo iż policja przyznała nam rano, że zdarzenie może zakończyć się zakwalifikowaniem na kolizję, później dowiedzieliśmy się, że 23-latka doznała poważnych obrażeń. Została przetransportowana do szpitala w Chojnicach. Więcej w kolejnym numerze "Tygodnika Tucholskiego", które do sprzedaży trafi 11 stycznia. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone